Отиди на
Форум "Наука"

Защо в един форум за наука има раздел "Религии" ?


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Бедните се хващат на приказките за комунизъм. Богатите ги е страх от национализацията.

И бедните не са се хващали, иначе комунизмът щеше бързо да победи.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Т 34, аз съм буржоа и особено се радвам на този факт :) Буржоазията има дискретен чар,

Това е упадъчно буржоазно , превзето надуто поведение . на хора с \\\\\\\"синя кръв \\\\\\\" които не са работили един миг от живота си. Защо не грабнат мотиката и да си вадят хлява като чесни хора ?

Ако се смяташ за пролетарий, това е много забавно - чудно откъде пролетарий ще има време да пише във форуми (па на това отгоре и що-годе грамотно - пролетариите са адски зле с правописа).

Пък и очевидно наистина си индивидуалист (което е добре) - щом можеш да хвалиш комунизма в 2010, значи се движиш против вкуса на времето. Това е индивидуализъм във висша степен. Все едно да похвалиш цар Борис ІІІ в 1950.

Няма нищо индивидуалистично в това което казвам ...

вече казах , индивидуализма е присъщ на упадъчбния гнил буржоазен капиталистически и фашиски строи ...

Време нямам но съм бърз

ДА ЖИВЕЕ НАРОДНА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ ! ДА ЖИВЕЕ СССР - ВЕЛИКОТО ОТЕЧЕСТВО НА ВСИЧКИ ТРУДЕЩИ СЕ ОТ ЦЕЛИЯ СВЯТ !

ДА ЖИВЕЕ СТАЛИН , БАЩА НА НАРОДИТЕ !

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Т 34, звучиш гротескно! Имам чувството, че се шегуваш с всички нас! Познавам комунисти (и им се чудя!!!), но при теб нещата изглеждат преднамерени. Или си изкукал, или провокираш, по-скоро второто...

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Нещо тук много сериозно започнаха да се отклоняват нещата... :lock:

T34, не знам какво целиш, но хайде - не - в този форум...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...