Отиди на
Форум "Наука"

Цар Футбол


emilia_n

Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Дойчланд юбер алес! Направо им разпукаха задниците на ония маври :) Чини ми се че баварците ще са шампиони тая година.

А за квалификациите - мисля, че шанса за класиране ни се изплъзна след като не успяхме да бием Дания (макар че и те могат да съжаляват за равенството) от там нататък те имат доста по-лека програма от нас. А италианците е ясно, че няма кой да ги спре вече. Дори и да се докопаме до второто място ще трябва да играем бараж за да отидем на първенството, ще е интересно, но доста напрегнато и несигурно ;)

Гербов, бил ли си на стадиона по време на големия бой през 1985? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 116
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребители

Аз бях истински запалянко като студент. Имах приятел, съученик от Търново, който също следваше. Та с него ходех на мачове. След като приятелят ми се прибра в Търново, спрях да ходя, но гледах все пак чат-пат мачове по телевизията. Аз и сега се считам за привърженик на ЦСКА, макар че не знам даже на кое място са, нито пък съм гледал техен мач в последните 15 години. Привърженик съм и на Етър. Особено горд бях, когато станаха шампиони.

На мача с боя не съм бил, но бях на мача, когато Левски би ЦСКА със 7:2. Голям резил беше! ЦСКА беше си осигурило първото място и играеха като дървета. Двамата с приятеля ми така и не осъзнахме кога головете станаха седем. Та Гунди съм го виждал как играе на живо. Много елегантен играч беше. Мачът с Англия го гледахме по телевизията в кварталния ОФ клуб. Голямо скачане и викане беше, когато Аспарухов вкара гола на Бенкс.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител

Любослав Пенев ще ни класира на Световното първенство по футбол! Помнете ми думите. Толкова добър Български национален отбор не съм виждал от 94 година.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хе хе, не е съвсем коректно да сравняваме генерациите, но повярвай ми, сегашният ни национален отбор няма нищо общо с онзи от 1994 г., ама нищо! Иначе адмирации за Пенев, че успя да ги мотивира добре, че им вдъхна самочувствие, както и адмирации за момчетата, че се раздават мъжки. Дано се класираме...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор

А финала за купата на България гледа ли го къф цирк беше? Левски са големи балъчЕта напоследък :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Като прочетох тази потресаваща новина, настроението ми се скапа за седмици наред, Колко нещастие има по този свят... :hurted:

Редактирано от rumcaiz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор

Бомба! Армения почупи Дания с 4:0 насред Копенхаген :groupwave2: това заедно с равенството между Италия и Чехия не само запазва, но и прави съвсем реални възможностите ни за класиране. Можем вече да се надяваме дори и за първо място в групата при още спънки на италианците, но главното е че се задържахме на второто и вече всичко е в наши ръце, остава ни само да бием наред ;):bg:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Бомба! Армения почупи Дания с 4:0 насред Копенхаген :groupwave2: това заедно с равенството между Италия и Чехия не само запазва, но и прави съвсем реални възможностите ни за класиране. Можем вече да се надяваме дори и за първо място в групата при още спънки на италианците, но главното е че се задържахме на второто и вече всичко е в наши ръце, остава ни само да бием наред ;):bg:

Чичовото си върши работата!!!! :haha:

Редактирано от Иванов
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Чичовото който и каквото да говори се справя много добре от годони на зад. Направи от тия пияници, отбор който да е боеспособен и да се бори за участие на световно!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Бомба! Армения почупи Дания с 4:0 насред Копенхаген :groupwave2: това заедно с равенството между Италия и Чехия не само запазва, но и прави съвсем реални възможностите ни за класиране. Можем вече да се надяваме дори и за първо място в групата при още спънки на италианците, но главното е че се задържахме на второто и вече всичко е в наши ръце, остава ни само да бием наред ;):bg:

Ха дано! Ама Армения падна от Малта в къщи, което потвърждава, че отборите са с изравнени възможности. А нас ни чакат срещи и с Армения и с Малта. Накрая в София, чесите ще са като стършели, защото този резултат ги устройва и тях. А даже да нямат шанс имат да ни връщат, до сега не бяха гунили точки от нас в Прага.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Администратор

На тази дата през 1994 г. на Световното първенство по футбол в САЩ националният отбор по футбол на България побеждава националния отбор на Германия и се класира за полуфиналите.
600225_10152041174789554_1445711987_n.jp

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Потребител

И на Берое, не съм ги гледал, но от това дето чета са се представили мъжки, пък и точката си е точка ;). А Левски игра страхливо в къщи и вместо 4 точки (за коефициентите се дават по 2 за победа) или хайде 3 отбадна (кел файда от точката).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 месеца по късно...
  • Потребител

Шимунич аут от Световното, наказан за 10 срещи

Защитникът на хърватския национален отбор Йосип Шимунич ще пропусне Световното първенство в Бразилия идното лято, след като ФИФА му наложи наказание от 10 срещи заради пронацистка провокация към феновете след мача срещу Исландия. Дисциплинарната комисия прие днес, че играчът и публиката на домакините са скандирали хърватски поздрав, познат от Втората световна война като символ на усташкото движение. Цялата комисия се съгласи с мнението, че подобни поздрави провокират дискриминация и обиждат хора на верска, етническа и регионална принадлежност.

След като Хърватия спечели двубоя си срещу Исландия, класирайки се за Световното, Шимунич взе микрофон и започна да крещи към тълпата "Готови!", а тя му отвръщаше с "За родината!". Точно такъв е бил поздравът на усташите, които са обвинявани, че са преследвали и убивали евреи, сърби, цигани и антифашисти.

На всичко са готови, за да убият родолюбието...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Либерастията в Европа не пропуска и спорта.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Link to comment
Share on other sites

  • 11 месеца по късно...
  • Глобален Модератор

Покрай боксовия резил незабелязано се прокрадна още един такъв - 1:1 срещу тоталния аутсайдер Малта на В.Левски + пропусната дузпа.

Мисля, че ударихме дъното...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Покрай боксовия резил незабелязано се прокрадна още един такъв - 1:1 срещу тоталния аутсайдер Малта на В.Левски + пропусната дузпа.

Мисля, че ударихме дъното...

Подсещаш ме за един стар виц :

" Срещат се двама познати. Единият оптимист, а другия песимист.

Опитимистът пита: - Какво става с теб, как вървят нещата?

,а песимистът отговаря: - Остави, по-зле не може и да бъде!

- Ааа, може, може, всичко може!

- ободрява го оптимистът.... :biggrin:

Ако погледнеш резултатите от квалификациите на юношеския ни национален отбор (загуби с 1:5; 1:7 и 1:5), ще разбереш, че дъното е още по-дълбоко ...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Има нещо такова и баш на там сме се запътили. Чини ми се, че близките 5-10 години няма смисъл да се гледат мачове на националния

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...