Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

  • Мнения 52
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Администратор
kak върви раздела....????

След малко ще го направя. Сега си идвам от училище.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Ок кажи как ще изглежда.Дай да поразсъждаваме ,че мога да се задържа за около 40 мин.

Нали ти казах ве... Раздела ще бъде точно както е Исотиря - http://bg-science.info/index_history.php ; География - http://bg-science.info/index_geog.php и т.н. ;)

Можеш да качваш вече http://bg-science.info/add_new_story.php щракаш на падащото меню и даваш последното "Развитие на интелекта". Стастиите от форума.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Ок ще почна да качвам след около 15 мин. но защо няма под раздели.....Ще изляза и след 15 мин ще вляза

Много по сложно ще стане както за качване така и за мен (трябва да се занимавам поне 2-3 часа) :(

Съжалявам, но ако искаш в самата статия да пишем към кой раздел спада, а във форума ще си е така и тук ще си ги слагаме където отговарят.

Дай някакво друго име да кръстим раздела, защото това "Развитие на интелекта" е доста дълго и бутона става два пъте по голям от другите и не е приятно. :Oo::hmmm:

Правя го "Интелект" ;)

http://bg-science.info/index_ym.php

Качено е

Скоростно четене:

Как Да Помним Места И Посоки

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аре качих всички статии, ОБАЧЕ "КАК ДА ПОМНИМ МЕСТА И ПОСОКИ" Е КЪМ МНЕМОТЕХНИКА.

КЪМ "СКОРОСТНО ЧЕТЕНЕ'' спадат само две статии "скоростно четене" и "скоростно четене -упражнения" ,а всички останали статии са към 'Мнемотехника"

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Аре качих всички статии, ОБАЧЕ "КАК ДА ПОМНИМ МЕСТА И ПОСОКИ" Е КЪМ МНЕМОТЕХНИКА.

КЪМ "СКОРОСТНО ЧЕТЕНЕ'' спадат само две статии "скоростно четене" и "скоростно четене -упражнения" ,а всички останали статии са към 'Мнемотехника"

Тогава защо статията е в СКОРОСТНО ЧЕТЕНЕ ????

Къде ще качите програмите Super Reader и Метроном

На хоста, но по късно ще ги кача.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Тогава защо статията е в СКОРОСТНО ЧЕТЕНЕ ????

Много често аматъори като мене се бъркат,затова пък бях споменал във форума за грешката си,след като я направих. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
ОК дай да го видя като е готово всичко с някой линк ,преди да го пуснеш за масовия потребител.Да не стане некоя обърквация!

http://bg-science.info/index_ym.php

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Струва ми се че "Развитие на па паметта"- упражнения не е ЦЯЛАТА СТАТИЯ!!! Качи и "упражнения за зрителна памет".... и можеби 'Психологическа подготовка за изпити" ,а другите може и без тях , те са повече -обща информация...

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Струва ми се че "Развитие на па паметта"- упражнения не е ЦЯЛАТА СТАТИЯ!!! Качи и "упражнения за зрителна памет".... и  можеби 'Психологическа подготовка за изпити" ,а другите може и без тях , те са повече -обща информация...

Качи я на ново и аз ще я оправя ;)

Ще я сложа!

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Днес Свердлов ми писа ,че сайта му не бил спрян ,а хакнат!Какво стана с програмоте.?

Утре ще ги сложим тази вечер имам технически проблеми с единия компютър и малко там ни е превлечено вниманието...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз досега сърфирах и открих няколко интересни за мене страници на английски. Можеш да ги прегледаш в подписа ми ....

1. Страницата на Световния Мемориад -има качено видео

2.Тони Бъзан е основоположника на този Мемориад -съчо има качено видео .Там той разказва за своите идеи.Чел съм една негова книга ( от куб.ру).Там той пише за СЕМ 3 - метод при които ти позволява да увеличаваш количеството на изучаваната информация.За нас студентите това е доста полезно. Пише за цифрено буквения код и тн...., как да запомним 100 несмислово свързани думи.....

3.Доминик О'Браян е пет кратен шампион на паметта. Чел съм една негова книга (отново от Куб .ру.)

4. Намерих и още два интересни сайта за мнемотехниката ,а даже в английската Уикипедиа има цал заздел виж. Mnemonic

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Имам предложение.

Можеш ли да попиташ админите на колибка ,дали имат някое филмче за паметта ,съзнанието или нещо свързано с темата . Ако имат дали е възможно да се качат при програмите и да се гледат?

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...