Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

Just now, Б. Киров said:

Работил съм и с нея, и с половин дузина други подобни програми, лично за мен стигнах до извод, че най-доброто е цитираната, но е въпрос на субективно предпочитание.

Разбира се. Аз лично намирам ефектите в Импрешън малко еднообразни. А и за сега успявам да обработвам снимките си без намеса на външни плъгини :)

• Upvote 1

Just now, Captain Nemo said:

Разбира се. Аз лично намирам ефектите в Импрешън малко еднообразни. А и за сега успявам да обработвам снимките си без намеса на външни плъгини :)

Скоро си говорихме с мой приятел фотограф, той преди е бил и в моя занаят, та споделяме разни неща и на тази тема, и ми заяви, че за него професионализма бил в това да можел да постига колкото се може повече без работа във фотошоп, макар че активно работи с фотошоп. Не мога да го убедя да участва във форума, иначе, според мен, би имал доста какво да сподели тук, наистина е един от много добрите в професията си. Ако сега случайно чете това, пак го каня да участва тук, ще бъде интересно.:beer:

Още малко рисунки, правени от мен по фотографии с компютърна програма:

flow2.jpg

bird.jpg

flow1.jpg

flow3.jpg

flow 5.jpg

flow4.jpg

flow 6.jpg

flow 7.jpg

Ако някой се интересува, мога да обясня тук със срийншоти от програмата точно как се работи с нея и как може да се работи пълноценно с демоверсията, която е безплатна, тези рисунки са правени с демоверсия.

• Харесва ми! 1
  • Upvote 3

On 19.12.2016 г. at 9:16, Б. Киров said:

Още малко рисунки, правени от мен по фотографии с компютърна програма:

...

flow 7.jpg

Всъщност искаш да кажеш, че ползваш филтър върху снимка ли? Защото аз влагам друг смисъл в рисуването.

Това са филтри, имитиращи рисунък. За начинаещи може да е интересно занимание

Добре, ще вида аз какво мога да направя сега на пейнт, негов аналиг де, пак със скромни възможности.

Айде и аз да се разпиша... Не са онлайн, а офлайн, ама нищо. Някак не е редно заради две драсканици да създавам тема "Рисунки с химикал". Моля не забелязвайте надписите. Има ги защото най-много време отделям когато съм на семинар или обучение :ag:

20170615_113845.jpg

20170615_113832.jpg

Редактирано от Joro-01
  • Upvote 1

Една бърза драсканица и от мен, докато нямаше ток в работата:

Ген. Стефан Тошев

(материали - химикалка и амбалажна хартия :) )

Copy of Тошев.jpg

Редактирано от Warlord
  • Харесва ми! 1
  • Upvote 2

Олеле.....Пак ли сте на режим на тока?

Какъв би станал портретът ако го беше направил на светло:ag:

• Upvote 1

Регистрирай се или влез в профила си, за да коментираш.

Трябва да имаш регистрация, за да може да коментираш.

Регистрирай се!

Регистрацията на нов акаунт в нашата общност е много лесно!

Нова регистрация!

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

За нас

Форумът съществува от края на 2005 г. и с усилията на много хора ние вече 11 години сме онлайн и продължаваме да дискутираме заобикалящия ни свят. През тези 11 години се случиха много неща и днес имаме форум с 15 000 теми, с над 350 000 мнения, а всеки месец той се чете от над 100 000 човека. Това нарежда форум "Наука" сред едни от малкото активни форуми в България, изключителни, полезни и нужни места за свободна обмяна на мисли и знания. 

Поддръжката на форума започва да тежи финансово, особено - след последния срив от хакерска атака, когато с помощта на анонимен дарител, ние успяхме да заплатим на специалист и се завърнахме онлайн без никакви загуби на съдържание. През февруари т. година платихме 850 лв за хостинг, тъй като използваме сериозни ресурси и се нуждаем от собствен VPS сървър. 

От рекламите на Гугъл печелим около 400$ на година, което не може да покрие всички разходи и това е основната причина да се обърнем към вас - нашите потребители и читатели. Всяка помощ за нас е ценна и се надяваме с общи усилия да успеем да поддържаме това място на научни дискусии живо. Създаваме фонд Форум "Наука", в който ще трупаме всички дарени средства, чиято основна цел ще бъде поддръжка и развитие на форум "Наука".

Може да се свържете с нас посредством лично съобщение, контактната форма или на office@chitatel.net

Банкова сметка:

Сдружение “Читател”

IBAN: BG87UBBS80021048062740
BIC (Swift): UBBSBGSF
При банка ОББ АД

Към PayPal:

Фонд "Форум - Наука"

С уважение, Р. Теодосиев
Създател на Форум "Наука
"

Научи повече!

За контакти