59 мнения в тази тема

Just now, Б. Киров said:

Работил съм и с нея, и с половин дузина други подобни програми, лично за мен стигнах до извод, че най-доброто е цитираната, но е въпрос на субективно предпочитание.

Разбира се. Аз лично намирам ефектите в Импрешън малко еднообразни. А и за сега успявам да обработвам снимките си без намеса на външни плъгини :)

1

Just now, Captain Nemo said:

Разбира се. Аз лично намирам ефектите в Импрешън малко еднообразни. А и за сега успявам да обработвам снимките си без намеса на външни плъгини :)

Скоро си говорихме с мой приятел фотограф, той преди е бил и в моя занаят, та споделяме разни неща и на тази тема, и ми заяви, че за него професионализма бил в това да можел да постига колкото се може повече без работа във фотошоп, макар че активно работи с фотошоп. Не мога да го убедя да участва във форума, иначе, според мен, би имал доста какво да сподели тук, наистина е един от много добрите в професията си. Ако сега случайно чете това, пак го каня да участва тук, ще бъде интересно.:beer:

0

Още малко рисунки, правени от мен по фотографии с компютърна програма:

flow2.jpg

bird.jpg

flow1.jpg

flow3.jpg

flow 5.jpg

flow4.jpg

flow 6.jpg

flow 7.jpg

Ако някой се интересува, мога да обясня тук със срийншоти от програмата точно как се работи с нея и как може да се работи пълноценно с демоверсията, която е безплатна, тези рисунки са правени с демоверсия.

3

Коя е тази програма?

0

On 19.12.2016 г. at 9:16, Б. Киров said:

Още малко рисунки, правени от мен по фотографии с компютърна програма:

...

flow 7.jpg

Всъщност искаш да кажеш, че ползваш филтър върху снимка ли? Защото аз влагам друг смисъл в рисуването.

0

Това са филтри, имитиращи рисунък. За начинаещи може да е интересно занимание

0

Добре, ще вида аз какво мога да направя сега на пейнт, негов аналиг де, пак със скромни възможности.

0

Регистрирай се или влез в профила си, за да коментираш.

Трябва да имаш регистрация, за да може да коментираш.

Регистрирай се!

Регистрацията на нов акаунт в нашата общност е много лесно!

Нова регистрация!

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход