Отиди на
Форум "Наука"

Какво бихте могли да споделите за себе си?


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Представяне

Кой - кой е?!

Представете се!

Направете го - сега!

Моля, напишете нещо за себе си, което да даде възможност на сегашните и на бъдещите потребители на форума да се запознаят виртуално с вас, с вашата прескромна или нескромна личност; с вашите интереси, проблеми, радости и скърби...

===============================================

1. Никнейм/Прякор:

2. Истинско име:

3. Възраст в години:

4. Пол:

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава):

6. Пощенски и телефонен код на населеното място:

7. Височина в метри или в сантименти:

8. Тегло в килограми:

9. Коса (цвят, дължина) и прическа:

10. Очи:

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка):

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше):

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик):

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик):

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!):

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго):

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго):

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300):

19. Астрологически знак (европейски, китайски):

20. Езици, които владеете:

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв):

22. Пушене (да, не):

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не):

24. Наркотици (да, не):

25. Татуировки (къде, какво):

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.):

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат):

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил):

29. Домашни животни (колко, какви):

30. Любими музикални стилове:

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!):

32. Последни новини за вас:

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас:

34. Любими цитати:

35. Личен уеб сайт:

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5):

37. Въпросът, който най - често околните ви задават:

38. В кои чат канали на mIRC влизате:

39. Последната книга, която прочетохте:

40. Откъде научихте за нашия сайт:

...

Разбира се, списъкът от възможни въпроси, на които да си губите времето да отговаряте, може да бъде продължен до безкрайност. Предложеният от мен скромен списък съвсем не изчерпва възможностите за себереализация на потребителите. Дори да не отговорите на всички тук поставени въпроси, горният списък може да ви тласне към нови хоризонти на себепознанието.

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Oчевидно чакате аз сам да започна. Добре, ето малко данни за мен - известни и неизвестни.

1. Никнейм/Прякор: ISTORIK

2. Истинско име: Неделин Бояджиев

3. Възраст в години: 34 (не изглеждам нито на толкова, нито на 734, на колкото се чувствам)

4. Пол: М

5. Местонахождение в момента: Пловдив, България (Предпочитам да съм другаде, но това е друга тема)

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 4000; 032/

7. Височина в метри или в сантименти: 1.61 м; 161 см. (извън кубинките!)

8. Тегло в килограми: 60-70 кг. (+/- 2-3 кг.).

9. Коса и прическа: Къса коса, цветът й се води "пепелно рус" - ама не е руса, а е доста по - тъмна; сресана назад. Имам брада и мустаци.

10. Очи: Малки зли очички - пъстри; блатисти. Очила…

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): стабилна връзка.

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): имам си от всички изброени по едно!

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): Бакалавър, засега. Работя по въпроса за магистър, смятам да продължа за доктор (по история). За повече… ще видим!

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): Към момента на запитване учител. Бил съм учител по френски, по история (вкл. - на френски съм преподавал), по изобразително изкуство, по български език. Също така съм бил преводач, туристически гид, секретар в туристическа фирма, коректор на вестник, частен учител...

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): ефрейтор, метеоролог (радиосондист и изчислител), командир на метеорологично отделение (част от метеорологичен взвод) - ВОС - 53. Става дума за елемент от артилерийското разузнаване.

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): Православен (въпреки някои слухове за миналото ми)

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): европеец с елементи на азиатец.

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): някъде в дясното; разбира се, че съм политически ангажиран; ненормално щеше да бъде да не съм! Историята е науката, стояща най - близо до политиката, най - политизираната наука. Това, че не страня от настоящето (макар да не го харесвам) и участвам, по някакъв начин, в съвременния политически живот, ни най - малко не ми пречи да преподавам историята безпристрастно.

19. Астрологически знак: Близнаци; воден бивол; паяк.

20. Езици, които владеете: български, френски, английски, руски, есперанто (международен език), старобългарски, старофренски, латински, малко италиански (много малко), занимавам се с японски… (Ама майка ми, която е биохимик, владее 15 езика!)

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): Шахмат (повече насаме - с компютъра или с книгите, отколкото с хора, особено - напоследък; в казармата беше различно). Бойни изкуства - от 1989 г. - насам; от 1991 - насам, практикувам джу джуцу (ама това не е спорт!)

22. Пушене: Сакън, НЕ! Не понасям даже миризмата на тютюна, камо ли - да пуша. Опитвал съм, не е за мен тази гнусотия.

23. Алкохол: рядко, по малко - бира, вино, шампанско, чай с коняк/ром… Никога - пред моите ученици; би било… антипедагогично.

24. Наркотици: О, това е отвратително не по - малко от цигарите.

25. Татуировки: като по - млад, ми се искаше, ама… не, нямам и не смятам да имам.

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): никакви

27. Деца: нямам собствени (можеха да бъдат на… 12-16 г.). Чувствам учениците си като свои деца, обаче.

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще: Да, иска ми се!

29. Домашни животни: Котарак - много мил и интелигентен е. Преди около година починаха три малки котета, които имах, както и кучето на съседите - Рекс, с когото си говорех(ме) на френски език.

30. Любими музикални стилове: метал, хард рок, рок, кънтри, родопска и македонска народна музика, класическа музика…

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): Ох… премного са, може нещо да пропусна, за което моля да бъда извинен… Всичко, което може да има нещо общо с историята, ми е интересно (тя се превърна от хоби - в професия), астрономия, археоастрономия, готвене, масажи, бойните изкуства, интернет, класическа китара… да чета книги, както и вестници като "Капитал", "Политика".

32. Последни новини за вас: Напоследък се улавям, че съм се концентрирал в този форум. Преди пишех в множество форуми, ама на този етап ще минат и без мен.

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: Де да знаех всичките… Кажете ми някой, който не знам!

34. Любими цитати: "Историята е учителка на живота!", "Да владееш себе си, означава да владееш най - голямата империя!", "Земята е люлка на човечеството, но ние не можем да живеем вечно в люлката си." Словата на Буда, на Конфуций, няма да ми стигне мястото…

35. Личен уеб сайт: имам профил в Yahoo, имах и в kidsbg (ама ми го изтриха без предупреждение и обяснение), имам и в сайтове за запознанства - friends.bg, desk.bg, atol.bg

36. Любими уеб-сайтове: за история и за археология, за астрономия и за археоастрономия, форуми, японска култура, цивилизация и японска анимация…

http://daobg.com/

http://baga-tur.com/

http://baga-tur.com/forum/

http://forum.boinaslava.net/

http://anime.ludost.net/forum/

http://kidsbg.com/home/

http://www.metal-world.info/forum/

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: "Господин Бояджиев, защо… тази година не ни преподавате пак? A догодина ще ни преподавате ли вие?"

38. В кои чат канали на mIRC влизате: #Bulgaria, #30-40, # bgdate, #feg_plovdiv... Това са чат-каналите, в които влизах. От 2 г. не съм ползвал тази програма.

39. Последната книга, която прочетохте: Преди време четох едни многотомни романи - псевдоисторическа фантастика - "Приказка за огън и лед", "Сага за войната на разлома"… Средновековие, замъци, рицари, магия, сражения, красиви жени, еротика… вътре има забъркана такава вещерска смес от всичко това, че съм омагьосан завинаги!!!

40. Откъде научихте за нашия сайт: от тема за списанието във форума на Бойна слава.

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

Представяне

Кой - кой е?!

Представете се!

Направете го - сега!

Моля, напишете нещо за себе си, което да даде възможност на сегашните и на бъдещите потребители на форума да се запознаят виртуално с вас, с вашата прескромна или нескромна личност; с вашите интереси, проблеми, радости и скърби...

===============================================

1. Никнейм/Прякор: Доктора

2. Истинско име: д-р Дориян Венков Александров

3. Възраст в години: 50

4. Пол: мъжки

5. Местонахождение в момента : София

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 1202

7. Височина в метри или в сантименти: 187 см.

8. Тегло в килограми: 105 кг.

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: тъмнокестенява, къса ("военна")

10. Очи: топло бадемово кафяви

11. Социално положение/Гражданско състояние : разведен с постоянна връзка.

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): висше

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): академик от детската градина :biggrin:

14. Професия/Активност : мениджър във фирма, общественик и действащ инструктор по бойни изкуства

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност: непроизведен офицер, артилерист, ВОС 42 (120 мм. минохвъргачка)

16. Религиозна принадлежност: православен даос (в рода си имам 5-ма свещенници)

17. Етнически произход/Етничност : европеец от древните българи с дълго родословие (до 5 в. сл. Хр.)

18. Политическа ориентация : националист центрист

19. Астрологически знак (европейски, китайски): Близнаци, Огнен Петел, Смокиня (по келтските)

20. Езици, които владеете: български, старобългарски, руски, английски и латински; китайска и японска терминология на бойните изкуства

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): вътрешните стилове на Кунг-Фу (Син-И-Цюан, Тай-Дзи-Цюан и Ба-Гуа-Джан)

22. Пушене (да, не): не

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): рядко, качествено червено вино

24. Наркотици (да, не): абсурд

25. Татуировки (къде, какво): абсурд

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): аз съм "украшението" :whistling:

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): дъщеря на 28 г. ; омъжена

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): не съм решил

29. Домашни животни (колко, какви): куче ротвайлер с име Ликтор, но умря :(

30. Любими музикални стилове: класика, предкласика, евъргрийни, поп музика, джаз, класическа китара

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): традиционни бойни изкуства, езотерика, древна история, българистика, вътрешна алхимия, геронтология и гериатрия

32. Последни новини за вас: размишлявам и медитирам; работя над три нови книги

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: че се готвя за президент или най-малкото да оглавя "фашистките партии" в България :whistling:

34. Любими цитати: "Всеки сам е ковач на собственото си щастие"; "Практиката е най-добрият учител" (Usus est magister optimus); "Дозата прави отровата" (Sola dosis facit venenum); "Има ли гнило - режи!"

35. Личен уеб сайт: www.zlaten-drakon.com

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5): информативни от цялата мрежа

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: - Кога ще се оправиме?!? :bigwink:

38. В кои чат канали на mIRC влизате: това не го разбирам

39. Последната книга, която прочетохте: Скичко "Школа Син-И Мен", изд. "Вен У", Днепропетровск, 2006 г.

40. Откъде научихте за нашия сайт: покани ме да се включа един от модераторите

...

Разбира се, списъкът от възможни въпроси, на които да си губите времето да отговаряте, може да бъде продължен до безкрайност. Предложеният от мен скромен списък съвсем не изчерпва възможностите за себереализация на потребителите. Дори да не отговорите на всички тук поставени въпроси, горният списък може да ви тласне към нови хоризонти на себепознанието.

Link to comment
Share on other sites

Забравил съм да добавя нещо:

41. В какви обществени организации членувате: сдружение (историческо дружество) "Българска Орда - 1938", сдружение "Стари, поборнически и възрожденски родове", новоучреденото дружество или братство "Българо-Украинско дружество за приятелство" (това е работно заглавие; още не е утвърдено напълно); "Българска асоциация по Тай-Дзи-Цюан и Кунг-Фу" (БАТК); неформалния кръг "Онгъл" (за защита на българските национални интереси; включва множество организации и личности!) и доскоро бях почетен председател на "Българската федерация по У-Шу" (китайски бойни изкуства и традиционни спортове).

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Похвално е, че има такива организации и че участваш в тях докторе и на мен не са ми чужди :bigwink:

Хайде малко данни и за мен :)

Никнейм/Прякор: Warlord

Истинско име: Радослав Тодоров

Възраст в години: 23

Пол: мъж

Местонахождение: София

Височина в метри или в сантименти: 188 см

Тегло: 70 кг

Коса: дълга, кестенява

Очи: зелено-кафяви

Религиозна принадлежност: нерелигиозен

Политическа ориентация: националист

Астрологически знак: Плъх (по прабългарския календар)

Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): не

Пушене: не

Алкохол: да

Наркотици: не

Татуировки: не

Украшения по тялото: не

Деца: не

Любими музикални стилове: Метъл (Хеви, Траш, Пауър, Епик-фолк), Класическа и Народна музика

Вашите интереси и хобита: Книги, музика, бира

Личен уеб сайт: http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endid=243789241

Любими уеб-сайтове: http://forum.boinaslava.net/

Въпросът, който най - често околните ви задават: Къде ше пиеме довечера? :)

Последната книга, която прочетохте: "Пушки, Вируси и Стомана" на Джаред Даймънд

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

1. Никнейм/Прякор: Анахрония

2. Истинско име: Велислава

3. Възраст в години: 28

4. Пол: жена

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): София

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: аа? 1000? не съм получавала писмо по пощата от хилядолетия

7. Височина в метри или в сантименти: 178

8. Тегло в килограми: 98

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: Черна, дълга и каквато дойде прическа

10. Очи: някакви зеленикакви, пъстри им викат май...

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): май съм двойка без брак по гореспоменатите критерии

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): висше

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): магистър засега

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): докторант

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): ааа аз съм ГЕНЕРАЛИСИМУС - у дома в частната ни казарма, че как да е само за мъжете няма ли военни жени!?

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): Анахронизопарадоксист - моята религия си следвам

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): представител съм на индоевропейската раса но имам отпечатъци на ръцете, които са сходни с тези характерни за австралийските аборигени :banana:

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): жена и политика??? :116:

19. Астрологически знак (европейски, китайски): лъв, коза(или овца все ги бъркам)

20. Езици, които владеете: български, малко английски, малко руски, кучешки само говоримо

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): да домашни бойни изкуства и хвърляне на пръчка на озверял пес :animatedwink:

22. Пушене (да, не): като комин

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): много рядко, по много малко

24. Наркотици (да, не): ее сега ако ми подарите някоя цигарка с тревица няма да я хвърля в тоалетната..дотук с наркотиците

25. Татуировки (къде, какво): нямам си, но искам да си имам

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): е как без украшения!!!???Всичко красиво си го слагам по мен, колкото по-шаренко толкова по-добре (явно имам цигханска кръв)

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): не

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): искам много деца, поне 5

29. Домашни животни (колко, какви): 4 - 2 кучета и два папагала, не броя паяците и хлебарките

30. Любими музикални стилове: ъъъъ затруднявам се понеже съм музикален индалид във всякакъв смисъл

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): изчерпателно не може, интересите ми се простират докъдето ми е интересно тук и сега, ...хобито ми са ПС игрите, четене на книги, гледане на детски филмчета, писане, рисуване и ако нещо ми стане интересно го правя на хоби

32. Последни новини за вас: Новината е, че ми е време да си туря една боя на косата

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: неверни, че съм заминала за Русия

34. Любими цитати: нищо не помня наизуст, за това цитирам само писмено след справка с оригинала.

35. Личен уеб сайт: www.anahronia.narod.ru

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5): bgnauka.eu - другите са просто за да ми свършат работа, иначе съм тук защото обичам сайта

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: Какво ще ядем?Всеки ден ми го задават у дома!

38. В кои чат канали на mIRC влизате: напоследък откакто се запознах в един такъв канал с мъжа, с когото вече 2 години и половина живея не влизам в mIRC

39. Последната книга, която прочетохте: Булгаков - избрано

40. Откъде научихте за нашия сайт: търсех в Гуугъл инфо за спора на еволюционистите с креационистите и намерих форума

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
ааа аз съм ГЕНЕРАЛИСИМУС - у дома в частната ни казарма, че как да е само за мъжете няма ли военни жени!?

Абе по принцип жените в униформи са някак си по привлекателни :) Ама кофти за приятеля ти, сигурно тежко преживява военната диктатура вкъщи :help:

п.п. Дай си отпечатъците от пръстите на Доктора да определи набързо дали си автохтонна трако-кимерийка и от къде точно идваш.

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

1. Никнейм/Прякор: j_jivko

2. Истинско име: Живко Жечев

3. Възраст в години: 23/ след няколко месеца ги навършвам/

4. Пол: М

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): в момента завършвам следването си във Велико Търново

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 062/ ( не съм сигурен дали не го обърках)

7. Височина в метри или в сантименти: 175 километра

8. Тегло в килограми: 72 тона

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: кестенява, оредяваща т.е. много къса

10. Очи: кафеви

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): оглеждащ се/ерген на лов/знам ли и аз вече/

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): имам от всичко. но ако се пита за ниво на интектуално развитие определено щях да отговоря ДЕТСКА ГРАДИНА

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): до месец ще съм бакалавър, а живот и здраве и още много успешно взети изпити ще съм и магистър

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): МОТАЩ СЕ/ надявам се, че това скоро ще се промени/

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): Казармата пропусна един интересен кадър!

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): неверник

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): европеец

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): определено център - дясно, но ще видим и там какви ще ги надробят още....

19. Астрологически знак (европейски, китайски): лъв; плъх

20. Езици, които владеете: български, телешки, свински и разни други подправки

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): ако говоренето на глупости и висенето пред компа е спорт тогава ме бройте

22. Пушене (да, не): не

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): ами слъчва се и при най-перфектните хора

24. Наркотици (да, не): не

25. Татуировки (къде, какво): не

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): нося гривна и пръстен

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): не /поне не е доказано още/

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): ами мисля че искам

29. Домашни животни (колко, какви): нямам

30. Любими музикални стилове: всичко без изключения, но по душа съм чалгар

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): вече ги написах пре въпроса за спорта. Изпуснах че най-обичам да базикамхора които не се осещат, че стават смешни понякога!

32. Последни новини за вас: ако ми следите коментарите ще сте наясно какво ме вълнува

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: :whistling:

34. Любими цитати: не помня цитати

35. Личен уеб сайт: :post-20645-1121105496:

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5): влизам къде ли не

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: Имали човек който никога не си базикал?! И отговора ми е - Да, но трябва да ми е много симпатичен, а това се случва рядко.

38. В кои чат канали на mIRC влизате:

39. Последната книга, която прочетохте:

40. Откъде научихте за нашия сайт:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

Айде и аз да се разпиша тук :post-70473-1124971712: Много готино сайтче,и жалко че нямам много време да си го чета,нооооо..днес УРА! Отпуснаха ми един час да преоткрия себе си :crazy_pilot:

1. Никнейм/Прякор:Fogghy

2. Истинско име: София(от град София)

3. Възраст в години: почти 33,почти

4. Пол: жена май?

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): София за съжаление.Предпочитам Кърджали

6. Пощенски и телефонен код на населеното място:това вече не го знам

7. Височина в метри или в сантименти:1,60

8. Тегло в килограми: 45кг.

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: Кестенява някаква,но вече виждам натурално руси нишки в нея.

10. Очи:сини

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): бракувана отдавна. :frusty2:

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): полувисше,но с акъл на детска градина

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик):нямам си

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): работник от където и да го погледна.Оператор на кантираща машина.

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!):

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): все още не знам

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго):европеец?

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300):Толкова много ли са?Не обслужвам чужди интереси.

19. Астрологически знак (европейски, китайски):близнаци (или паяк,не помня точно дали се казваше така)

20. Езици, които владеете:английски

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв):спорт не,но наскоро си купих един крос тренажор,който събира прахоляк по кюшетата.

22. Пушене (да, не): да,особено напоследък.

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): много рядко някоя и друга биричка,или чаша вино(червено)

24. Наркотици (да, не):не

25. Татуировки (къде, какво): не

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): не

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): две момчета,на 8 и 5 години

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): еее..стига де! :crazy_pilot:

29. Домашни животни (колко, какви):куче и две котки от които едната скоро ще има малки.

30. Любими музикални стилове: ами преди,(а и все още сега )слушах основно метъл.Харесвам още и Ник Кейв,както и Горан Брегович.

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): чета много,и единственото без което не мога това е книга.Друго хоби ми е да си бъзикам по градинката в двора.Дори миналата година отгледах цели 5 броя домати!

32. Последни новини за вас:Ами,нещо не ме свърта вече на едно място.

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас:и това не го знам.

34. Любими цитати:нямам такива

35. Личен уеб сайт: нямам

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5):на нешънъл джиографик и др.подобни

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: ''Сготви ли?''И отговорът който най-често получават е:''Не,не съм''

38. В кои чат канали на mIRC влизате:нямам представа дори какво е това

39. Последната книга, която прочетохте:''Английският пациент''на Майкъл Ондатджи

40. Откъде научихте за нашия сайт:съвсем случайно попаднах на него

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

1. Никнейм/Прякор: emilia_n

2. Истинско име: Емилия Ножарова

3. Възраст в години: 34

4. Пол: ж

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Варна

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 9000 и 052

7. Височина в метри или в сантименти: 1.57

8. Тегло в килограми: 64

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: дълга, гъста, гарваново черна

10. Очи: кафяви

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): сама поне за сега

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): висше - История

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): магистър по етнология, архивистика и музейно дело

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): много са

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): не съм ходила, макар и жени да има вече в армията.

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): православна

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): преди всичко българка и след това европейка

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): умерено дясно

19. Астрологически знак (европейски, китайски): лъв (по - скоро лъвица ) и бик

20. Езици, които владеете: руски, френски

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): преди да, но сега не

22. Пушене (да, не): не

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): понякога при специални случаи

24. Наркотици (да, не): не

25. Татуировки (къде, какво): не

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): сложих сребърна гривна понеже годината е високосна и взех, че я загубих

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): не

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): естествено

29. Домашни животни (колко, какви): да. котки

30. Любими музикални стилове: класическа музика, поп-рок музика, българска естрада, фолклор и латино.

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): история, археология, етнография и цветарство

32. Последни новини за вас: засега няма

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: още не съм чула.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

1. Никнейм/Прякор:Saturday,Вихронравъ

2. Истинско име: К. В. (идва от "вълк" хехехе...)

3. Възраст в години: 24

4. Пол:ж

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава):

6. Пощенски и телефонен код на населеното място:N16 5UN

7. Височина в метри или в сантименти:1.67

8. Тегло в килограми:49

9. Коса (цвят, дължина) и прическа:дъъъъълги черни косища (естествения ми цвят е близо ду русия,но това е Обществена тайна!)

10. Очи:чеееерни маслини

11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): разнополови гаджета с бисексуални ориентации :whistling:

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше):почти завърших Философия

13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик):дървен философия

14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик):дразнител

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!):лелее,само такава власт ми липсва :crazy_pilot:

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго):атеист по общоприетите разбирания,пантеист по душа

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго):ъъъ,знам ли вече....

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300):аз във форума трудно се ориентирам,какво остава за политика

19. Астрологически знак (европейски, китайски):риба,плъх,вълк

20. Езици, които владеете:български,ърано-варварски,вълчи,кучешки,език на сънищата и мааалко инглиш

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв):километри ходене пеш

22. Пушене (да, не):вече (от 2 години) НЕ

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): биричка в прилични количества

24. Наркотици (да, не): Салвия Дивинорум,брои ли се?!?

25. Татуировки (къде, какво): е,докато се реша,какво точно да татуирам,и ми идват нови идеи,пък неща да се шаря като абуриген :smokeing:

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): 2 сребърни пръстена и гравиран камък с руни

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): тц

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): предпочитам животни :bigwink:

29. Домашни животни (колко, какви): черен котак,Морти

30. Любими музикални стилове: рок,като цяло всякакъв

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): писала съм си в профила :biggrin:

32. Последни новини за вас: че съм изперкала

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: ама аз верно съм изперкала :crazy_pilot:

34. Любими цитати:не

35. Личен уеб сайт:.......

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5):...................

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: ти наред ли си?

38. В кои чат канали на mIRC влизате: скайп

39. Последната книга, която прочетохте: "Сгъстен Хаос"-Фил Хайн

40. Откъде научихте за нашия сайт: от интернет

...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ей браво, всичко си казвате :) досега си мислех, че годините и килограмите на жените са Top secret :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител
Ей браво, всичко си казвате :) досега си мислех, че годините и килограмите на жените са Top secret :ninja:

Top secret са за тези дето не се харесват.Пък тук сме само симпатяги :smokeing:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 седмици по-късно...
  • Потребител

-Никнейм/Прякор: jVess

-Истинско име: Веселина

-Възраст в години: 26

-Пол: ж

-Местонахождение в момента: Варна

-Височина в метри или в сантименти: 163 см

-Тегло в килограми: около 48

-Коса (цвят, дължина) и прическа: дълга, светло кестенява/тъмно руса (има различни предположения), а относно прическата... не съм сигурна, че има такава :post-20645-1121105496:

-Очи: зелени/пъстри

-Социално положение/Гражданско състояние: двойка без сключен брак

-Ниво на завършено образование: надявам се скоро да съм с висше (след година)

-Научна титла: вече (може би) специалист, с тенденции за по-висока титла

-Професия/Активност: студент (за сега)

-Религиозна принадлежност: православна християнка (само по документи)

-Етнически произход/Етничност: европеец!?

-Политическа ориентация: дезориентирана

-Астрологически знак: Везни, Петел (толкова знам)

-Езици, които владеете: малко английски (освен български)

-Практикувате ли редовно някакъв спорт: ходене пеш :)

-Пушене: да

-Алкохол: рядко - по малко

-Наркотици: не

-Татуировки: много пъти съм си мислила да си сложа нещо и все не се решавам, прекалено бързо ми омръзват... понякога си рисувам разни неща на разни места ;)

-Украшения по тялото: нищо необичайно (едно змийче ми виси на врата и пръстенче с гущерчета)

-Деца: да, едно, почти на 10, но не е от мен...

-Искаш ли да имаш деца, в бъдеще: мисля, че да

-Домашни животни: имала съм коте, имала съм и куче, но в момента си нямам никакво

-Любими музикални стилове: според настроението - рок, метъл, поп, класическа, почти всякаква

-Вашите интереси и хобита: разходки, фотография, поезия, рисуване, кино, музика, екология ... сигурна съм, че има и още, но в момента не се сещам

-Последни новини за вас: получих първата си грамота - студентска научна сесия - 2008 (ІІІ-то място) /много съм доволна/

-Последни верни (или неверни) слухове за вас: не са ми известни

-Въпросът, който най-често околните ви задават: Ще ми дадеш ли лекциите си по ...?; Ще ми изпратиш ли снимките от ...?

-Последната книга, която прочетохте: "Крадец на време" на Тери Пратчет (за пореден път)

-Откъде научихте за нашия сайт: от колеги

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

1. Никнейм/Прякор: Makedonikus

2. Истинско име: Михаил Златков

3. Възраст в години: 33

4. Пол: мъжки

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): София, Бугария

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 02

7. Височина в метри или в сантименти: 175

8. Тегло в килограми: 85

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: тъмно кафяв, между канадска ливада и скинхед

10. Очи: кафяви

11. Социално положение/Гражданско състояние : женен

12. Ниво на завършено образование : висше

13. Научна титла : магистър

14. Професия/Активност : юрисконсулт

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): лейтенант от резурва, АУВ

16. Религиозна принадлежност: православен християнин

17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): Европеец - бугарин

18. Политическа ориентация: консерватор

19. Астрологически знак (европейски, китайски): не разбирам

20. Езици, които владеете: бугарски (две книжовни норми - България и Македония), руски и английски

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): разходки от време на време

22. Пушене (да, не): твърдо нье

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): Разбира се, че ДА!

24. Наркотици (да, не): ич

25. Татуировки (къде, какво): не-е-е-е-е

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): не-е-е-е-е

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): едно момче на 3 години

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): поне 3 (Дай Боже!)

29. Домашни животни (колко, какви): не

30. Любими музикални стилове: рок, класика, народна музика (не поп-фолк)

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): история, религия, езикознание, литература (ама немам много време)

32. Последни новини за вас: нищо интересно

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: и слухове ли има за мен, май не съм толкова популярен.

34. Любими цитати: "да се обичате едн другиго".

35. Личен уеб сайт: Немам

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5): www.dveri.bg, http://forum.logos-bg.net/

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: как си

38. В кои чат канали на mIRC влизате: не влизам

39. Последната книга, която прочетохте: "Ялдаваот - учение за гностическата религия"

40. Откъде научихте за нашия сайт: от форуми "Бойна слава"

...

Разбира се, списъкът от възможни въпроси, на които да си губите времето да отговаряте, може да бъде продължен до безкрайност. Предложеният от мен скромен списък съвсем не изчерпва възможностите за себереализация на потребителите. Дори да не отговорите на всички тук поставени въпроси, горният списък може да ви тласне към нови хоризонти на себепознанието.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 месеца по късно...
  • Потребител

Я, лексиконче! Чакай да се разпиша...

1. Никнейм/Прякор: ягуарче

2. Истинско име: Ани Михайлова - Дейвис

3. Възраст в години: трийсет и нещо +/- няколко поколения

4. Пол: дамски

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): София - Лутън - София в момента.

6. Пощенски и телефонен код на населеното място:+ 44, + 359

7. Височина в метри или в сантименти: 158 см

8. Тегло в килограми: 51-52, там някъде

9. Коса (цвят, дължина) и прическа: кестенява, към 1 метър, пусната или на конска опашка

10. Очи: кафеви, обекновени

11. Социално положение/Гражданско състояние: това пък защо, някъде в двата свята съм

12. Ниво на завършено образование: абе горе - долу се справям с четенето

13. Научна титла - не

14. Професия/Активност - по професия съм текстилен технолог, но в СV-то ми има още барман, чирак - златар, фотограф и какво ли още не. В момента се занимавам с преводи за ВМС.

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): По душа - сержант. Сериозно, имеше момент, в който си мислех за военна кариера.

16. Религиозна принадлежност: паганизъм май ще е най-точно

17. Етнически произход/Етничност: майка - българка, баща - венецуелец, партньор - келт, но надделява българското.

18. Политическа ориентация - абсолютно нямам такава, мразя еднакво и Станишев, и Гордън Браун.

19. Астрологически знак (европейски, китайски): Стрелец, Куче. Само конят ми липсва, та да заприличам на Мадарския конник.

20. Езици, които владеете: български, английски, един испански диалект, руски, и Бритонски келтски, ама това последното - колкото да си изкарам боя.

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): Ски все още редовно, карате и езда - позамряла активност.

22. Пушене (да, не): да

23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): пак да, иначе защо да пуша? Нали алкохолът разширява кръвоносните съдове, а тютюнопушенето ги свива, това си е баланс :Р

24. Наркотици (да, не): не, нито преди, нито сега, нито после. Но веднъж пробвах мескалинови пъпки, ако това се брои.

25. Татуировки (къде, какво): ягуарче на плешката

26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): 5 бр. обеци, друго никога

27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): 3 доведени, ама пак са си мои - момичета, големите са близначки.

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): Каквото дойде - няма да го връщаме;)

29. Домашни животни (колко, какви): котката Мориган и разни шарани в езерце в градината.

30. Любими музикални стилове: добър рок"енд" рол, може би само без Дет метъл, музика за разпускане и медитация, класика, ама без Вагнер и абсолютно никаква чалга.

31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): нямам нищо определено, пописвам понякога, интересите ми са в областта на историята и културно-историческото наследство.

32. Последни новини за вас: приели са ми темата за курсова работа.

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: че ме е налегнала безработица и че нямам 5 лв. да ида на кафе :sneaky2:

34. Любими цитати: Толкин за келтите: "Celtic... is a magic bag, into which anything may be put, and out of which almost anything may come... Anything is possible in thе fabulous Celtic twilight."

35. Личен уеб сайт: http://zoomsguesthouse.wordpress.com Но не е уеб сайт, само малък блог

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5): непрекъснато ги сменям. То си личи, че напоследък витая тук.

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: Отдавна не са ми задавали въпроси, напоследък не общувам много с хора.

38. В кои чат канали на mIRC влизате: Не влизам в чат канали.

39. Последната книга, която прочетохте: "Тракийските царе" на Димитър Попов.

40. Откъде научихте за нашия сайт: Съвсем случайно при браузване.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор

1. Никнейм/Прякор: Last Roman

2. Истинско име: Владимир Попов

3. Възраст в години: 27

4. Пол: мъж

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Serdica, Moesia Superior.

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 1220 /02.

7. Височина в метри или в сантименти: 178 см.

8. Тегло в килограми: 73-5

9. Коса и прическа: кестенява, не поддържам определена прическа.

10. Очи: зелени

11. Социално положение/Гражданско състояние: сингълплейър с тенденции към рилейшъншипизация.

12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): всичко, без последното.

13. Научна титла: Магистър

14. Професия/Активност: Отговорен фармацевт

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!): нъцки, не ме хвана родната казарма:)))

16. Религиозна принадлежност: атеист, или по-скоро апатеист

17. Етнически произход/Етничност: европеец /поне генетично/

18. Политическа ориентация: политически индиферентен

19. Астрологически знак (европейски, китайски): Дева, Петел /не че зодиите имат значение/

20. Езици, които владеете: български, руски, английски.

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт: кръчмонавтство и бироориентиране

22. Пушене: не, освен наргиле чат-пат

23. Алкохол: често

24. Наркотици: пробвал съм трева, не ме кефи

25. Татуировки: не

26. Украшения по тялото: не, не нося по принцип

27. Деца: опазил ме 'Бог' /нали ще стана предпоследен римлянин в този случай/

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще: няма да е скоро

29. Домашни животни: не

30. Любими музикални стилове: от японско техно до украински рап /с други думи - слушам всичко/

31. Вашите интереси и хобита: история /най-вече римска/, биология, химия, палеонтология, астрономия, ботаника, четене, компютри, туризъм, пиене, ядене, секс и всякакви такива тривиалности ежедневни...

32. Последни новини за вас: популяризирам римската история из БГ /или поне се старая, когато не ме мързи/

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: не съм чул, а и няма кой да ги изпее /поради липса на живи свидетели/;)

34. Любими цитати: Historia vitae magistra, Ede, bibe, lude, post mortem nulla voluptas, и много други, но ме мързи да ги пиша /и без това никого не го интересува/

35. Личен уеб сайт: http://rome.bg-history.info/

36. Любими уеб-сайтове: няма да ги пиша, защото са много

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: и що така реши с Рим да се занимаваш?

38. В кои чат канали на mIRC влизате: В Рим още не сме го открили това чудо:)))

39. Последната книга, която прочетохте: "Сумеречный Дозор" на Сергей Лукьяненко.

40. Откъде научихте за нашия сайт: вече не помня, сигурно от ISTORIK

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Потребител

Истинско име: Петър

3. Възраст в години: 32

4. Пол: мъж

5. Местонахождение в момента: Търговище, България

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 7700, 0601

7. Височина в метри или в сантименти:177

8. Тегло в килограми: 82

9. Коса и прическа: кестенява, къса(доста)

10. Очи: кафеви(леко пъстреят)

11. Социално положение/Гражданско състояние: женен

12. Ниво на завършено образование: висше

13. Научна титла : бакалавър

14. Професия: учител по история

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност: редник( картечар)

16. Религиозна принадлежност: християнин(православен)

17. Етнически произход: българин, европеец

18. Политическа ориентация: център- дясно( либерал)

19. Астрологически знак (европейски, китайски): дева, кон

20. Езици, които владеете: български и руски

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт: футбол

22. Пушене: не

23. Алкохол: да

24. Наркотици: не

25. Татуировки: не

26. Украшения по тялото: не

27. Деца: дъщеря на 4г. и 4месеца( Оля) и син на 11 месеца(Явор)

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще:не

29. Домашни животни (колко, какви): не

30. Любими музикални стилове: ска, рейв, реге, ню уейв, дъб, хаус, рок, техно...

31. Вашите интереси и хобита: литература, философия, спорт

32. Последни новини за вас: жив съм

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: всичките са верни...

34. Любими цитати: много са( "изгоряхме и пак не се научихме да духаме" по памет). Познайте на кого е тази мисъл

35. Личен уеб сайт: нямам

36. Любими уеб-сайтове (ама, не повече от около 5): нямам

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: Кога ще свърши часа?

38. В кои чат канали на mIRC влизате: не влизам

39. Последната книга, която прочетохте: Чета "Дума Ки"(не ми стига времето)

40. Откъде научихте за нашия сайт: не помня

Може ли старата информация да се премахне и да остане актуалната? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

1. Никнейм/Прякор: Alvassareiro

2. Истинско име: Деян

3. Възраст в години: 27

4. Пол: мъж

5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Перник, София.

6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 1300р 076

7. Височина в метри или в сантименти: 173 см.

8. Тегло в килограми: 50

9. Коса и прическа: кестенява

10. Очи: кафяви

11. Социално положение/Гражданско състояние: щастливо влюбен.

12. Ниво на завършено образование бакалавър туризъм СУ, магистър културен туризъм СУ

14. Професия/Активност: екскурзовод, преводач от испански и португалски

15. Военно звание, военна специалност и военна длъжност (само за мъжете!)

16. Религиозна принадлежност: научен фанатик

17. Етнически произход/Етничност: космополит

18. Политическа ориентация: аполитичен

19. Астрологически знак (европейски, китайски): Везни

20. Езици, които владеете: български, испански, португалски, английски, руски

21. Практикувате ли редовно някакъв спорт: НЕ. Спортът трябва да се забрани, да се изкорени това вредно явление до дупка.

22. Пушене: не

23. Алкохол: рядко

24. Наркотици: не

25. Татуировки: не

26. Украшения по тялото: не

27. Деца: не

28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще: няма да е скоро

29. Домашни животни: даа. Имам малко бяло котенце. казва се Бианка и мяука на португалски, а като е студено спи под юргана с мен

30. Любими музикални стилове: ретро. Фанатичен фен на Хулио Иглесиас, разполагам с 124 негови албуми на 14 езика. Фанатичен фен на Шарл Азнавур - разполагам с 87 албума. От фадуто харесвам Карлуш ду Карму и Амалиа Родригеш. Жо Дасен, Ален Бариер, Адамо, Лили Иванова, Емил Димитров.

31. Вашите интереси и хобита: чета. Културология, социология, история, религия, политика, езикознание, философия,православно изкуство

32. Последни новини за вас:няма новини

33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: че съм малко зелено жабче. Е не съм!

34. Любими цитати:Историята има два основни периода - Преди Тойнби и след Тойнби.

35. Личен уеб сайт: нямам

36. Любими уеб-сайтове: www.http://foro.cuandocalientaelsol.net/viewtopic.php?f=3&t=14821&start=90

37. Въпросът, който най - често околните ви задават: как така научи испански и португалски сам?

38. В кои чат канали на mIRC влизате: не влизам

39. Последната книга, която прочетохте: A formula de Deus на Jose Rodrigues dos Santos

40. Откъде научихте за нашия сайт: от приятели

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Понеже ми напомня на лексикончетата от едно време, ще премахна въпросите, които смятам за излишни и ще помоля автора на темата да ме извини :whistling:

Никнейм/Прякор: AciDBurn

Истинско име: Бианка

Възраст в години: 20, но скоро ще ги правя 21 :dry:

Пол: "женоря", както казва един приятел.

Местонахождение в момента (град/село, област, държава): Доволно разпределени между Копенхаген/Прага и София с тенденция към Ванкувър.

Височина в метри или в сантименти/Тегло в килограми/Коса и прическа: А кръвна група, ЕКГ и ниво на чернодробни ензими?

Очи: зелени

Социално положение/Гражданско състояние: open relationship, която включва двама души за текущия момент.

Ниво на завършено образование: Висше (media design & communication) с тенденции към второ висше (BA of Science по психология)

Професия/Активност: Фрийланс маркетинг стратег към брандинг компания.

Политическа ориентация: либерал

Религиозна принадлежност: атеист

Езици, които владеете: английски, датски и малко, но достатъчно руски.

Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): Редовно - не. Но плуването си ми остана любимият спорт през годините.

Пушене: Да

Алкохол: Отдавна минах на принципа - рядко, но качествено. Тача хубавия ром, качественото уиски, чаша червено вино за вечеря и абсента по оригинална чешка рецепта. Да, може да се каже, че коснумирам алкохол, но сравнително рядко.

Наркотици: Да. Предимно триптамини и то на интервал от месеци до половин година, че даже и повече (сравнително доста по-рядко от алкохола). Афинитет към стимулант - само mdma, но в никакъв случай закупен от улицата! Марихуана или канабиноид (THC/JWH-018) само с медицински цели (лекувам настинки и разните му други леки здравословни проблеми, в комбинация с огромна доза витамин С)

Деца: Не

Искаш ли да имаш деца, в бъдеще: Да, решила съм и отговора е не.

Домашни животни: Куче (голдън ретривър) и един уличен котарак, които прибрах преди няколко дена.

Любими музикални стилове: предимно джаз, трип-хоп, фадо, класическа музика, алтърнатив, еимбиънт и ирански/балкански фолклор

Вашите интерес...: култура, литература, кино, театър, етноботаника, биохимия, психология и политика (и абсолютно всички са взаимосвързани)

...и хобита: посещаване на културни мероприятия и пътуване. Много пътуване!

Любими цитати: Where there is a stink of shit, there is a smell of being. - Antonin Artaud

Личен уеб сайт: http://supermuseive.blogspot.com/ (блог, които аз и моя приятелка от Дания стартирахме наскоро)

http://bianka.wordpress.com/ (личен блог, заради които получавам често оплаквания и мрънкания, поради факта, че често го оставям да хваща паяжина, поради крайно разконцентрираното ми писане и ъпдейтване)

Любими уеб-сайтове: http://www.maps.org/

http://www.euronews.net/

http://www.stereomood.com/

http://forums.lycaeum.org/index.php

http://www.lonelyplanet.com/uk

Последната книга, която прочетохте: Never Let Me Go на Kazuo Ishiguro

Откъде научихте за нашия сайт: Чрез теорията на случайното браузване.

edit: :head_hurts_kr: Сега се зачетох в поста над мен и с ужас разбирам, че аз и котката на alvassareiro сме адашки! Това вече не мога да го понеса. В Дания си кръщават кобилите с името Бианка, а в БГ наука - котките :tooth: Имам чувството, че аз съм единствения хомо сепиенс с подбно име (и Бианка Панова де - аз пък с нея и подобна фамилия даже деля) - всичко друго де-що се казва Бианка е я кон, я котка. :laugh: Баси....

Редактирано от AciDBurn
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не бива да се обиждате, защото котенцето е много мило и добро. А се казва Бианка, защото е бяло. Всъщност, аз исках да се казва Бранка или Бланка, но надделя италианската версия.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...