Отиди на
Форум "Наука"

Какво четете в момента?


Recommended Posts

  • Администратор

Ами аз по принцип чета всичко!

Много неща минават през мен докато ги сложа в сайта или списанието и така много неща чета на ден, но ти сигорно имаш предвид някаква книга еми за сега няма, но в най скоро време ще започна "Под игото".

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Я предложете някоя заплетен криминален роман

Името на розата от Умберто Еко. Само са ми казвали за какво става дума. Произведенията от този автор ги паза като стана по-интелигентен защото доста сложно са писани. Особено "Махалото на Фуко" ;)

@byzantiner късмет с Шифара. Няма начин да не те завладее самата интрига.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

За криминалета аз препоръчвам - Джеймс Хадли Чейс - класика. :good:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 месеца по късно...
  • Потребители

Преди месец прочетох " Криптата на флорентинеца ". Днес ми попадна текста на песента " Детство мое " от " Неочаквана ваканция ". Тези които са от моето поколение сигурно ще се сетят. А иначе и " Дванадесетте цезари ", и " Под игото " са интересни книги и заслужава да се прочетат. :book::book::book:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Потребител

Дванадесетте Цезари ги завърших. Сега съм на "История бугарскога народа" на Милан Савич (на сръбски) и "Българи от старо време" на Любен Каравелов.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Обожавам да чета фантастики , фентъзита , и книги за Леонардо (нямам предвид Шифъра , въпреки че съм прочел и Шестото Клеймо и Цифрова Крепост и Шифъра на Леонардо ) Последната книга я прочетох сутринта ЧУДОВИЩНА КОМАНДА на Т.Пратчет един от мойте любими автори .Чета бавно напоследък щото нямам никво време :( Но обичам да чета и из нет-а .

А на въпроса хммммммммм до преди 13 часа щях да кажа Чудовищна Команда ама ся ............ може би Метеоритът на Дан Браун . Ама не знам де .... може и да си легна без четиво .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител

в момента съм на "От Япония като за Япония" на български автор. Много старо издание и я чета като апокриф- без корици. Иначе съм минал напоследък всичко до което се добрах на Агата Кристи. Ако някой се сети да ми препоръча нещо нейно....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 месеца по късно...
  • 7 месеца по късно...
  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...