Отиди на
Форум "Наука"

Каква музика слушате


Warlord

Каква музика слушате  

154 потребители са гласували

  1. 1. Каква музика слушате

    • Класическа
      57
    • Народна
      25
    • Рок
      85
    • Метъл
      80
    • Рап
      17
    • Поп
      32
    • Електронна
      27
    • Чалга
      5
    • друга
      30
    • всякаква
      27
    • църковна
      13
    • предкласика
      16
    • world music
      15
    • Jazzzzzz
      34


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

      Austin John Winkler бившия вече вокалист на Hinder ( на новия даже не му знам името, ама и не ща). Е, просто няма такъв глас...не знам, може и на наркотиците да се е дължало, защото новия Остин не прилича на себе си...Поне ни е оставил не малко песни, които си заслужават.

 

 

И като стана дума за наркотици преди три години на 1.11 ни напусна още един голям талант - Уейн Статик (Static x). Създадоха един своеобразен и уникален стил.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 1,3k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • 2 седмици по-късно...
  • Модератор Военно дело

След мега хита на Наско Ментата Шушана ...

 

И Джорджано направи кавър версия!

 

А ето и оригинала от 1995

И асъл оригинала от 1976

 

Редактирано от Frujin Assen
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Подобна ...музика - ама как да го нарече човек музика това директно ми влизат в топ 2 на най- отвратителните песни. Иначе оригинала е интересен.

Защо топ 2? Защото трудно ще изместят моя фаворит, ама доста, доста се доближават. Направо пипат купата дето се вика.

Ето го моето предложение. Да предупредя: не е за хора с изтънчен вкус и отявлени естети. Toва е оригинална тексаска мисъл...добре,че Азис не е направил кавър, но понеже съм сигурен, че чете форума, вероятно скоро ще имаме нов хит!

 

 

Редактирано от fixxxsers
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Незнам за кави сусамки говорите на аз на Сузана съсипах залата за сватба в ресторанта на Албена.....Ресторантът беше пълен и затова попитах персонала, че залата за сватби и други свободна ли е? Казаха ДА. Тогава я взимам под наем и всичко окето е на меню картата да го сложат на масите.....После играхме играта на Жерард Филип с приятелят ми. Изправяш се до масата, чаша шампанско или 100 грама плиска на екс и минаваш на четири крака на дълго под масата....И това докато единият не припадне или се предаде....

А оркестърът това свиреше на плебса в ресторанта отвън.....

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител



O.T. Любопитно е, че метъла, рока и класическата водят убедително пред другите стилове. И друг път съм забелязвал, че хора с интереси към науката или занимаващи се с нея много често са любители на тези стилове ( във всичките им форми и под стилове ) музика. Как си го обяснявате това?

Редактирано от Димитър Йорданов
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
On 12/9/2017 at 9:17, Димитър Йорданов said:

O.T. Любопитно е, че метъла, рока и класическата водят убедително пред другите стилове. И друг път съм забелязвал, че хора с интереси към науката или занимаващи се с нея много често са любители на тези стилове ( във всичките им форми и под стилове ) музика. Как си го обяснявате това?

Много лесно. Те подобни връзки отдавна са наблюдавани и доказани. Различен тип мислене, светоглед и т.н. се отразяват и върху музиката. която слушат. Музиката, която слушаш ( а и всичко друго ) говори за теб!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор

Ха ха, с това кавъра на Disturbed става най- качваната песен във форума. Аз съм я качвал поне един път, ти- поне два :) Но пък гласа на Дейвид Дрейман е наистина уникален и си заслужава.

И да не съм с двата крака в офтопика - новия сингъл на Breaking Benjamin (след три месеца и новия албум).

Всъщност това е един от най- тежките и потискащи клипове, които съм гледал.

 

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...