Отиди на
Форум "Наука"

Най-нетолерантните побеждават. Диктатът на малцинството.


Recommended Posts

  • Мнения 561
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

Хубавото е , че освен  защитата на с малцинства , вече се приемат строги мерки срещу флирта между М и Ж ! 

Жалко , не мога да пусна снимка от вестника !

Ами ЛОГИЧНО Е ! Сега го разбрах ! Колко  сьм бил прост и тьп заради комунягите !

Между М и Ж не може да има равноправни отношения понеже просто се различаваме ! Само между еднополови може да има истински РАВНОПРАВНИ отношения !

Благодаря истамбулци , че ми отворихте очите да проглелна в светлото бъдеще !

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 часа, vvarbanov said:

Нищо не може да се скрие от тебе, всичко виждаш.Ти си седнал още накрая, емоциите те очакват напред.Да дам ли тон за песен ,да почнеш да се друсаш?

Вие комундетата само един на друг можете да си давате тон за песен. Ние свободолюбивите хора рано или късно се отърваваме от вас. Както ще стане и сега. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 часа, Frujin Assen said:

Посвещава се на всички демократи и либерали!

Фружине, всеки път като няма какво да кажеш  почваш да се оплакваш,че не разбираме "бедните и угнетените" А коронния ти номер е да поздравиш с клипче. Ето и аз те уважавам, с този по здрав на руските гейове.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Върбанов, то с радио не се спори. Аз ви говоря, че небето е синьо, а водата е мокра вие ; Сакън! Не е вярно -докажи го. Е няма да ви го доказвам, а ще ви поздравя с клип.

А вие не просто "не разбирате" бедните- вие ги ненавиждате искрено. Както е казал народа Сит на гладен вяра не хваща. Наскоро чух нещо много интересно и точно, чак ме е срам, че аз пръв не съм се сетил. Защо българите подкрепят "евроатлантическия избор на България"- защото той им дава възможност да избягат от българската олигархия в нормални държави, където е възможно да оцелеят физически. И вече моя си извод- българина изобщо не го интересуват правата на гейовете, емигрантите, свободата на словото и прочее, на него си му харесва нашата цивилизация (което и е нормалното). Просто нашите олигарси дотолкова освирепяха, че хората нямат избор и бягат от нея. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, sir said:

Вие комундетата само един на друг можете да си давате тон за песен.

 Не само си пял ,като ти дадат тон комундетата, но и си пял с цяло гърло, че и даже знаме си махал.

 

Преди 2 часа, sir said:

Ние свободолюбивите хора рано или късно се отърваваме от вас. Както ще стане и сега.

Вие самолюбивите хора най напред не може да се отървете от себе си.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 19 минути, Frujin Assen said:

Аз ви говоря, че небето е синьо, а водата е мокра вие

Бъркаш мокрото с топлото.

Преди 20 минути, Frujin Assen said:

Защо българите подкрепят "евроатлантическия избор на България"- защото той им дава възможност да избягат от българската олигархия в нормални държави, където е възможно да оцелеят физически.

Що не бягат в Русия, тя не е ли нормална държава?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
1 hour ago, vvarbanov said:

 Не само си пял ,като ти дадат тон комундетата, но и си пял с цяло гърло, че и даже знаме си махал.

Само не мога да разбера поради что се срамиш така от идеите си, та чак и такова разграничаване - "комундетата". Все едно някого заблуждаваш, че си нещо по-различно. В нов станиол сте се увили, лепнали сте си едни такива омайни имена - умни, красиви, либерали, прогресивни - ама сте си все същите утописти сбърканяци. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, sir said:

Само не мога да разбера поради что се срамиш така от идеите си, та чак и такова разграничаване - "комундетата". Все едно някого заблуждаваш, че си нещо по-различно.В нов станиол сте се увили,....

Всички успях да заблудя, само тебе не мога.То човек и със станиол да се увие, спасение няма, пак го разкриваш.

Само не мога да разбера, поради что сега се срамиш, че пееш на комундетата и размахваш байряка им.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Не съм чувал Ленин да е писал нещо за гей бракове, насилието над жени и истанбулската конвенция, ама карай...

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Човека е разписвал цели страници с имена за отстрел. Къде го търсиш в такова дребнотемие? На главата му е било организирането на цяла диктатура на глупаците пролетариата, ти искаш с гейове и лезбйки да се занимава. 

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

При Сталин пък педерастията е била углавно престъпление... Как днес днес привържениците на гей браковете ги изкарахте комунисти... Както казват старите хора "През социализма нямаше такива работи"- имайки наспредвид гей паради, гей бракове, феменистки глупости, расова сегрегация, съвместен живот без брак... изобщо поне у нас "комунист" е практически равно на "консерватор", а "проевропеец", "либерал" и прочее модерни мисления означава почитател на гей браковете, феминизма, разврата и много други неща противоречащи на морала.

Така че господа проевропейци- гответе вазелина и си вземете у вас по един имигрант- в хомосексуализма и имигрантите няма нищо лошо (най така ни учите)! Дайте пример!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

До 70 - 80 години на миналия век , доста след смъртта на Сталин в демократичния свят во главе с Англия хомосексуализма е бил престьпление наказвано със затвор. Сега първи приятели станахме демократи и хомосексуалисти  Това е хубавото на демокрацията -  като фурнаджийска лопата. И така става и обратно пак пасва.

Сталин се е занимавал със списъци и е бил слабоефективен. Виж с атомните бомби ефекта срещу врага е мгновенен. Унищожаваш инфраструктурата , жените , децата и родителите му и те гледа в очите с животински страх. Става по нисък от тревата , по тих от  водата. Ни дума ни вопъл ни стон за унищожените изгорени градове в името на прогреса , демокрацията и светлото бъдеше. 

Редактирано от Du6ko
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, Frujin Assen said:

При Сталин пък педерастията е била углавно престъпление... Как днес днес привържениците на гей браковете ги изкарахте комунисти... Както казват старите хора "През социализма нямаше такива работи"- имайки наспредвид гей паради, гей бракове, феменистки глупости, расова сегрегация, съвместен живот без брак... изобщо поне у нас "комунист" е практически равно на "консерватор", а "проевропеец", "либерал" и прочее модерни мисления означава почитател на гей браковете, феминизма, разврата и много други неща противоречащи на морала.

Така че господа проевропейци- гответе вазелина и си вземете у вас по един имигрант- в хомосексуализма и имигрантите няма нищо лошо (най така ни учите)! Дайте пример!

Чакай бе. Къде бързаш. Бурканчетата още не са измити от миналата година. Па е рано още за готвене. 

Képtalálat a következÅre: âvegye migrancsotâ А туй за хомо и мигрофобията как ли беше?

Редактирано от Skubi
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 1 час, Du6ko said:

До 70 - 80 години на миналия век , доста след смъртта на Сталин в демократичния свят во главе с Англия хомосексуализма е бил престьпление наказвано със затвор. Сега първи приятели станахме демократи и хомосексуалисти  Това е хубавото на демокрацията -  като фурнаджийска лопата. И така става и обратно пак пасва.

Сталин се е занимавал със списъци и е бил слабоефективен. Виж с атомните бомби ефекта срещу врага е мгновенен. Унищожаваш инфраструктурата , жените , децата и родителите му и те гледа в очите с животински страх. Става по нисък от тревата , по тих от  водата. Ни дума ни вопъл ни стон за унищожените изгорени градове в името на прогреса , демокрацията и светлото бъдеше. 

хомосексуализма си е психично заболяване. Е вече го премахнаха от листата, ама това не променя фактите.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 часа, Frujin Assen said:

При Сталин пък педерастията е била углавно престъпление... Как днес днес привържениците на гей браковете ги изкарахте комунисти... Както казват старите хора "През социализма нямаше такива работи"- имайки наспредвид гей паради, гей бракове, феменистки глупости, расова сегрегация, съвместен живот без брак... изобщо поне у нас "комунист" е практически равно на "консерватор", а "проевропеец", "либерал" и прочее модерни мисления означава почитател на гей браковете, феминизма, разврата и много други неща противоречащи на морала.

Така че господа проевропейци- гответе вазелина и си вземете у вас по един имигрант- в хомосексуализма и имигрантите няма нищо лошо (най така ни учите)! Дайте пример!

Да де, аз затова казах, че нашите комундета са поизостанали във времето. Не следват новата априлска линия. Всичките тия "работи" идват от левите среди на Запад. Пред нашите комундели има няколко сценария. Най-вероятният е рано или късно и те да запеят в тоя хор на, нека да го наречем най-общо, "новото ляво". Както вече запяха примерно бившият им лидер и настоящият вицепрезидент.

И нека да не бъркаме нещата. Това всичкото не са "европейски ценности". Това са ценностите на съвременните западни комундета, самонарекли се либерали, прогресивни и не знам си още какви. Нещата обаче се променят.

А иначе за Сталин си прав, ама то така е било и по царско време. Малката подробност е, че между царското време и Сталин не е баш така. А тогава нещо не се сещам кой управлява и кой го е променил, та да се налага Сталин да го криминализира.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Преди Сталин управлява вожда на пролетариата другаря Ленин. Той обаче си има и жена и любовница, никога не е подозиран във връзки с мъже, така че в случая е невинен. Същото е и с Николай ІІ който е типичен пример за консервативен семеен човек, барем да имаше транссексуален любовник в младостта си, пък той жена балерина.

Всъщност Сир, като погледнеш и западните десни също подкрепят гей браковете, феминистките и прочее. Техните "десни" и "леви" все повече приличат нашите БКП и БЗНС в периода от 44 до 89. Благодарение на инструменти като "Хейт спийч" на запад вече са го докарали до 80 те в България. В смисъл, че ако не викаш "Слава на БКП" и съответно "Права за мигрантите/хомосексуалистите/феминистките" не само няма да направиш кариера, ами ще те уволнят, а после няма да си намериш друга престижна работа. На запад вече може да идеш в затвора ако се отпуснеш да говориш против гейове и мигранти или най малкото да те заплашат с такъв. Вече си имат и партийни членове, които следят кой какво говори и донасят в милицията (имам предвид всякакви активисти). Все още си нямат ДС което да води на отчет и да обработва другомислещите. Нямат и лагери, но през 70 те и 80 те и у нас вече нямаше лагери.

Западната партийна линия е също много твърда. Даже по наглед маловажни въпроси като тютюнопушенето, смъртното наказание и абортите не се допуска обсъждане или варианти. Гради се нов тоталитаризъм.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
https://www.segabg.com/hot/tereza-mey-poiska-izvinenie-boris-dzhonsn-za-burkite

Британският - европейски дух е жив ! Наглият , заразен от духа на нетолерантността и навярно комунизъма Борис Джонсън (забележете човека носи славянско име - Борис !) се изказа пренебрежително за БУРКИТЕ ! Направо комуняга си е Борис Джонсън ! Комунягите също забраняваха на жените да носят бурки и фереджета и така обиждаха и унижаваха жените ! 

Цялото прогресивно британско общество во главе с консервативната партия и лично премиер министърка Т М се обявиха против Б Д и поискаха извинение за такова пренебрежително отношение към ЖЕНИТЕ С БУРКИ ! Били пощенски кутии. Моето мнение е , че бурките подчертават красотата и нежността на жените и исляма и бурките са част от европейската мулитикултура както казват немските другари во главе с консервативната партия ! 

burki22.jpg

Красиво и загадъчно и не обижда и не унижава нежния пол. В духа на европейските , инстамбулски ценности ! 

Особено дразнещо е, сега лятото когато жените са в летни поли и роклии ! Само бурката може да защити от вредните ултравиолетови лъчи, полите и роклите не . 

Редактирано от Du6ko
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 часа, Frujin Assen said:

Така че господа проевропейци- гответе вазелина и си вземете у вас по един имигрант- в хомосексуализма и имигрантите няма нищо лошо (най така ни учите)! Дайте пример!

Личи си пълната с руска пропаганда главичка.Точно такъв страх им насаждат."Гейовете идат","Ще ви наложат гейбракове", "Гейювете всички ви ще еб@т".Тука вече клетите руски с@поли не издържат,голямстрах ги тресе и хукват да защитават българската форумна граница от мигранти и хомосексуалисти.

  Руската пропаганда няма да е пълна не се ли говори във всеки пост за атлантическите ценности, европейската мулитикултура, бурките,феминистките,хомосексуалистите, демокрацията.Ама за къде сме без атомните бомбардировки, Сталин и Хитлер.Май вече няколко поста Душко не е споменал за Наполеон.Размекна се и той в тия горещини напоследък и оттърва фронта.

Сега пък да не се сецнете и да не обелите повече дума за гейове,хомота,мигранти и прочие.Сакън, форума няма да е същия с който сме свикнали!🍉:poz:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 часа, Last roman said:

хомосексуализма си е психично заболяване. Е вече го премахнаха от листата, ама това не променя фактите.

Ами тогава какъв е проблема на фактите? Ще каже човек, че както си теглил пари от банкомата и някакъв хомо ти е свалил шортите и ти го е отпрал до сливиците. Да ама хомосексуалистите обикновено не правят така. А с жените какво правим тогава? Дето над една трета са имали в някаква степен хомосексуално преживяване? Пишем ги и тях смахнати уруди? 

Мен лично меките китки леко ме дразнят. Обаче каква е тая фиксация в техните проблеми, че дори и агресия? Малко прилича на помпане на самочуствие на база чуждите проблеми. И аз се радвам, че не съм изтеглил късата клечка да имам това социално неприемливо и физически извратено състояние, ама ако нещо може да им направи по-спокоен живота на тия хора, аз съм за.

И защо  "психично заболяване"? Не е ли по-правилно да се нарече "състояние"? Щото аз не съм чул някой да е "излекувал" хомосексуалист. Мисля, че дори Скарлет Йохансон не може да излекува хомосексуалист.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 31 минути, Amazonski said:

И защо  "психично заболяване"?

"заболяване" беше по татово време. Изглежда че именно "историците" по целия форум, доста предсказуемо пропускат масовите прояви на хомосексуализъм, които например в римско време, въобще не са наричани така. Не са имали никакъв особен статут, нито са били "заболяване"... :) Изглежда и че сред животинският свят, формите на ... "заболяването' също са значителни... Но странно защо никой не ги нарича "така" :) (всъщност - не е странно)

Изглежда че битката с "клипчета" е модерен вариант в компенсациите на безсилието.

Да отбележа че "меките китки' не ме дразнят с нищичко... Въпрос на подходяща нагласа е - преди всичко. :) Във всички положения - те са си хора, с всичко човешко, дори банално и тривиално - точно колкото са и всички останали.

Най-много са поразени от нетърпимостта хората с идентификация по пол и социалната си семейна роля. Същите са най-спокойни при общуване със себеподобни и при тях типичните 'мъжкарски' групови поведенчески динамики са си част от битието им.

И да добавя накрая - отношението на радикализъм е характерен поведенчески признак за усещане за пряка заплаха спрямо идента на Заплашения. Радикализмът винаги върви с нуждата същия да се легитимира и валидира като обективен и естествен начин на реакции и отношение. А всъщност прикрива и компенсира сериозни вътрешни дисонанси и страхове, свързани с разклащането на опорите в идентичността.

Радикализмът е известен сред всички социални групи, без значение че в много от тях радикалите се легитимират като социални защитници, мисионери и включват дори имитации на рационални отношения. 

Заплахите на идентичността, свързани с изменения в масовите социални опорни норми, се опроявяват най-често със сборното понятие "консерватизъм"... Нали е ясен корена и семантиката на думата - от същата семантика е и думата 'консерва"... :) Нуждата от поддържането на "досегашното" е опитът на множество хора които не могат да се справят с бързите промени в социалната среда и ниската или липсваща адаптивност и изменчивост...

Всъщност е просто... :)

Редактирано от ramus
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 часа, Frujin Assen said:

Всъщност Сир, като погледнеш и западните десни също подкрепят гей браковете, феминистките и прочее.

Ами надвили са си на масрафа хората в Гейропата. Имат сериозни успехи в науката, образованието и икономиката градени със столетия. Имат малко излишни пари. Затова сега са се огледали в социалната сфера. Дали прекаляват, или не, е въпрос на дискусия. Според мен прекаляват, но това не значи, че всичко е лошо. 

В един момент и в Русия, която ти и Душко влачите във всяка тема, ще преодолеят многобройните си проблеми, ще станат фактор в науката и ще имат истинска икономика. Тоава и те ще се вгледат в социалната сфера. Вероятно някъде по времето, когато Гейропата ще е колонизирала Алфа Проксима. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, Amazonski said:

Ами надвили са си на масрафа хората в Гейропата. Имат сериозни успехи в науката, образованието и икономиката градени със столетия. Имат малко излишни пари. Затова сега са се огледали в социалната сфера. Дали прекаляват, или не, е въпрос на дискусия. Според мен прекаляват, но това не значи, че всичко е лошо. 

В един момент и в Русия, която ти и Душко влачите във всяка тема, ще преодолеят многобройните си проблеми, ще станат фактор в науката и ще имат истинска икономика. Тоава и те ще се вгледат в социалната сфера. Вероятно някъде по времето, когато Гейропата ще е колонизирала Алфа Проксима. 

Aми тръгнал на лов за мечка човекът....Прицелва се и .....нищо. Пушката отказва. Мечката го пипва:

-Абе да те разкъсам или......Я ми духни.

След време пак се срещат и ловецът пак неуспява.....Мечока пак го кара да.....

Трети път се срещат:

-Абе ловецо! Съмнителен си ми ти. Може би не за ловуване бродиш из гората?

Така, така в тайгата всичко се случва. Нали?

Така, че нито борбата против алкохола, нито дрога или други неща сплотяват народа около ЕДИН ЛИДЕР само такава заплаха която не са и виждали, патили. Но ако достатъчно се повтаря и втръпява след време всички ще крещат НЕ ИСКАМЕ ГЕЙЛИБЕРАЛИ ДА НИ НАПЪЛНЯТ С ИМИГРАНТИ.....ДА ЖИВЕЙ НАРОДА, ДАЖИВЕЙ /ОРБАН  ПУТИН ЕРДОГАН на кого кой е самоназваният вождспасител/ и всички блеем кат овцевкошара ине виждаме, че тезинови багабонтиса барабар кат старите ако не са същите....

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело
Преди 44 минути, Amazonski said:

Ами тогава какъв е проблема на фактите? Ще каже човек, че както си теглил пари от банкомата и някакъв хомо ти е свалил шортите и ти го е отпрал до сливиците. Да ама хомосексуалистите обикновено не правят така. А с жените какво правим тогава? Дето над една трета са имали в някаква степен хомосексуално преживяване? Пишем ги и тях смахнати уруди? 

Мен лично меките китки леко ме дразнят. Обаче каква е тая фиксация в техните проблеми, че дори и агресия? Малко прилича на помпане на самочуствие на база чуждите проблеми. И аз се радвам, че не съм изтеглил късата клечка да имам това социално неприемливо и физически извратено състояние, ама ако нещо може да им направи по-спокоен живота на тия хора, аз съм за.

И защо  "психично заболяване"? Не е ли по-правилно да се нарече "състояние"? Щото аз не съм чул някой да е "излекувал" хомосексуалист. Мисля, че дори Скарлет Йохансон не може да излекува хомосексуалист.

Защото ни го натякват, затова сме раздразнени.

Има много добра клиника в Белене. След 6 месечен курс на лечение с бой и сръбска музика (без третото да му е гадно) ще стане нов човек! Нито на гей паради ще ходи, нито гей бракове ще иска, а ще си живее живота с който си иска, доколкото на никой не му пука на нечии извращения, стига да не ги навира в очите на хората.

И малко лирика. Из семейния живот.

- И стига си ме наричал мамо! Това, че живея с баща ти не значи, че съм ти майка.

- А как да те наричам тогава?

- Ами като всички останали- чичо Гошо.

Редактирано от Frujin Assen
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, Frujin Assen said:

Защото ни го натякват, затова сме раздразнени.

Има много добра клиника в Белене. След 6 месечен курс на лечение с бой и сръбска музика (без третото да му е гадно) ще стане нов човек! Нито на гей паради ще ходи, нито гей бракове ще иска, а ще си живее живота с който си иска, доколкото на никой не му пука на нечии извращения, стига да не ги навира в очите на хората.

Туй май не е официална клиника.....От колко хилядигодини бием, наказваме и подобрило ли се е положението?

 

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...