Black Wolf

Интересна онлайн библиотека

4 мнения в тази тема

Преди няколко месеца открих библиотеката "Все для студента".

http://www.twirpx.com/

Има много книги (и списания), наистина много, от областта на различни науки, на различни езици.

Системата е следната.

Всеки нов потребител получава известен брой точки (не помня вече, прим. 50) и за всяко сваляне той "харчи" 10 точки. Ако качи книга, статия и пр. (има доста позволени формати) му се дават 10 т. Колкото повече книги качваш, толкова повече можеш да теглиш. Вече изтеглени файлове (също и качените от теб) можеш да теглиш колкото си искаш втори, трети и т.н. пъти.

Лично аз качих вече над 250 заглавия от тези няколко хиляди, дето са ми в компютъра... :animatedwink: 

2

Преди 10 минути, Black Wolf said:

Преди няколко месеца открих библиотеката "Все для студента".

http://www.twirpx.com/

Има много книги (и списания), наистина много, от областта на различни науки, на различни езици.

Системата е следната.

Всеки нов потребител получава известен брой точки (не помня вече, прим. 50) и за всяко сваляне той "харчи" 10 точки. Ако качи книга, статия и пр. (има доста позволени формати) му се дават 10 т. Колкото повече книги качваш, толкова повече можеш да теглиш. Вече изтеглени файлове (също и качените от теб) можеш да теглиш колкото си искаш втори, трети и т.н. пъти.

Лично аз качих вече над 250 заглавия от тези няколко хиляди, дето са ми в компютъра... :animatedwink: 

а да задам ли въпроса за авторските права?

0

Браво, доста приятна изненада от братска Русия! Поддръжниците на авторските права пак зеленеят от яд:-)

0

Регистрирай се или влез в профила си, за да коментираш.

Трябва да имаш регистрация, за да може да коментираш.

Регистрирай се!

Регистрацията на нов акаунт в нашата общност е много лесно!

Нова регистрация!

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход