Отиди на
Форум "Наука"

Ваши снимки на непознати


Recommended Posts

  • Потребител

Искаш да "кажеш" -туристически гърбове гърбове някъде на юг:bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

                 25644420414_ef1197f928_c.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Ориенталско капанче

Photo-0320.jpg

 

Почивка на брега на Егея

Photo-0357.jpg

 

Разходка по крайбрежната алея

Photo-0360.jpg

 

Обедна почивка

Photo-0358.jpg

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 минути, nik1 said:

Снимката ти ли я правила?

 

 

задаваш глупав въпрос . Темата е " Ваши снимки...." ,значи публикувам мои снимки. Ето ти още един вариант на същата.

 

26249193115_a1d50f6f18_c.jpg

 

Преди 4 минути, nik1 said:

Любители на кучета (и познати лица между тях)

 

 

 

една малка забележка- прочети внимателно  заглавието на темата.  Разбирам твоята припряност  но излизаш често от нея. :animatedwink: 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 48 минути, Rebecca said:

Разбирам твоята припряност  но излизаш често от нея:animatedwink: 

Ха-ха-ха-ха, нека да позная, убедена си че познавам някой от хората/лицата на снимките?.. 
Сори, не позна, за мен всичките тези хора/лица са абсолютни strangers, тотално непознати, случайно срещнати хора (вклчючително и в укритието от дъжда) ..Не ставаш за гадателка, врачка или дедектив, но компенсираш с прекалена мнителност, браво на теб! :animatedwink:

 

 

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 минути, nik1 said:

Ха-ха-ха-ха, нека да позная, убедена си че познавам някой от хората/лицата на снимките?.. 
Сори, не позна, за мен всичките тези хора/лица са абсолютни strangers, случайно срещнати хора, вклчючително и в укритието от дъжда ..Не ставаш за гадателка, врачка или дедектив, но компенсираш с прекалена мнителност, браво на теб! :animatedwink:

 

 

Няма нужда да си ехиден. Забележката беше съвсем добронамерена. При това не става въпрос за едно обилно количество за сметка на оскъдно качество.Никой не може да ти попречи да отразяваш кича  на турска сватба. Всеки може да намери нещо  интересно и в нея. Всеки се изявява  и показва според възможностите си.  Става въпрос за същността на заглавието на темата ,което ти убягва. Ти може и да не познаваш двамата водещи  но това не означава ,че те не са познати. Надявам се да схващаш разликата.Също така се надявай те да не четат форума. Помня ,че е една българска певица изкара не лоши пари от такива любителски снимки. В това беше и смисъла на забележката ми. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 35 минути, Rebecca said:

 Става въпрос за същността на заглавието на темата ,което ти убягва. Ти може и да не познаваш двамата водещи  но това не означава ,че те не са познати. Надявам се да схващаш разликата.Също така се надявай те да не четат форума. Помня ,че е една българска певица изкара не лоши пари от такива любителски снимки. В това беше и смисъла на забележката ми. 

Нищо не ми убягва,  двамата  водещи са тотално непознати на мен, strangers, срещнати случайно (Това е моят критерии за непознат)

Е хайде сега,ако тези прочетат темата, ще вземат да осъдят форума ли за тези снимки?! Според тази логика всеки познал се на снимките може да осъди форума,че са му нарушени конституционните права..(Едва ли Капитан Немо е питал артистите от снимките си дали може да ги снима).. Стига с тази мнителност и подозрителност! (Аз може и да съм питал двамата водещи дали мога да ги снимам, а ти приемаш за факт че не съм го направил, но без да ме попиташ!)

Като ще си правим забележки : бъди по- неутрална и толерантна към хората и вижданията им  ( не учи и не съди) рискуваш да си отстанеш само с Бог, но без човек до себе си..

 

 

 

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

Преди 5 минути, nik1 said:

....

Като ще си правим забележки : бъди по неутрална и толерантнна към хората  (не учи и не съди), рискуваш да си отстанеш само с Бог, но без човек до себе си..

...

Хубаво е човек да е толерантен, но е добре човек да се опита да се представи в по-добра светлина. На последните снимки вертикалата е избягала тотално, същото важи и за цветната температура. И ако малко засилите интензитета на "по-слабите" цветове снимката ще има по-добро въздействие

 

Rosenmontag 2015-та

16692720531_d759c04636_c.jpg_MG_3427 by Romeo Ninov, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 минути, nik1 said:

Нищо не ми убягва,  двамата  водещи са тотално непознати на мен, strangers, срещнати случайно (Това е моят критерии за непознат)

Е хайде сега ако прочетат темата, ще вземат да осъдят форума ли за тези снимки?! Според тази логика всеки познал се на снимките може да осъди форума че са му нарушени конституционните права.. Стига с тази мнителност и подозрителност..

 

 

 

 

Форума не. Но автора на снимките -като едното  нищо. Не става въпрос за мнителност и подозрителност.Нито за безпринципно заяждане на каквото избива твоя пост. Все можеш да научиш нещо  така ,че няма нужда да подскачаш. Става въпрос за неща,които гарантират определени права на хората. Дали ще се възползват от тях или не, е въпрос на лично виждане.В големите фотографски форуми е забранено публикуването и продаването на авторски снимки ,които показват лица на хора без да има декларация за съгласие от тяхна страна. Лицата ,които аз снимам и публикувам са дали разрешението си за тези снимки. 

 

(2) Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 21 минути, Rebecca said:

 Не става въпрос за мнителност и подозрителност.

Точно за това става въпрос.

Приемам с 99,9 процента вероятност че никой няма ме осъди за нарушение на конститиционните му права , за една неуличаваща снимка, която не е професионална, и не е обект на търговски или други отношения.

(Приемаме,  че това е моето виждане и слагаме точка на разговора, още повече ако ще съдат някого,това  ще съм аз. Оттук нататък ще смятам всеки отговор в тази връзка за хейтене и психически тормоз)

 

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 33 минути, Captain Nemo said:

Хубаво е човек да е толерантен, но е добре човек да се опита да се представи в по-добра светлина. На последните снимки вертикалата е избягала тотално, същото важи и за цветната температура. И ако малко засилите интензитета на "по-слабите" цветове снимката ще има по-добро въздействие

 

 

Капитане ,

 Нали знаеш притчата за бисерите.:biggrin:

 

ето едно момиченце от мен :

 

27904730313_3487f23524_c.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Какво по-хубаво от упражнения по средновековна фехтовка, на фона на близначния водопад /Latefossen/ в Норвегия :

1907829_10152348326544952_8235965500514135680_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...