Отиди на
Форум "Наука"

ЕЛ КОМАНДОРЕ си отиде !


Recommended Posts

Напусна официално този свят.Щели да го кремират.Според мен си беше отишъл преди години, но сега му подпечатаха пътния лист.

Продукт на междуелитарски борби в САЩ, но все пак символ на Революцията !, Лека му пръст ! 

Да живее Революцията !

Link to comment
Share on other sites

Както казах той е лице на безсмъртната Революция. Тя не е еднолика, дали за едно достойно съществуване, дали за по добър свят, ил за справедливост , равенство и мир, тя е 2 и 200. Не сме  малко  революционерите , но сме много под необходимата маса.

Фидел би се радвал , да ви говоря сега за една от многобройните визии за неговата революция. Какъвто и да беше от мои доверени знам, той беше запознат с нашето дело и принципно го подкрепяше.Желаехме да променим света, още го желаем, не сме се отказали и действаме подмолно както си знаем.

Той би подкрепил, та дори и говорил за това , хора , повечето тук които се интересуват активно за Света и неговата машинария, интересуват, обсъждат , а някои правят наука. Би ви попитал как вие, такива будни хора , давате степен съгласие и активно/ пасивно съдействие към този глобален Ред , който е явна пречка по пътя на вашите търсения, страсти на изследователи, откриватели , любознателни деца на Света. Защо , търсенията не ви ли дадоха отговор към какъв път да насочите себе си , животът е един , ако се успите пропускате големият купон :), да поиграем !

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

 Ти агент ли си бре?... Що не емигрира в Северна Корея или Русия? Па и в Куба да беше отишъл.. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 20 часа, laplandetza said:

Както казах той е лице на безсмъртната Революция. Тя не е еднолика, дали за едно достойно съществуване, дали за по добър свят, ил за справедливост , равенство и мир, тя е 2 и 200. Не сме  малко  революционерите , но сме много под необходимата маса.

Фидел би се радвал , да ви говоря сега за една от многобройните визии за неговата революция. Какъвто и да беше от мои доверени знам, той беше запознат с нашето дело и принципно го подкрепяше.Желаехме да променим света, още го желаем, не сме се отказали и действаме подмолно както си знаем.

Той би подкрепил, та дори и говорил за това , хора , повечето тук които се интересуват активно за Света и неговата машинария, интересуват, обсъждат , а някои правят наука. Би ви попитал как вие, такива будни хора , давате степен съгласие и активно/ пасивно съдействие към този глобален Ред , който е явна пречка по пътя на вашите търсения, страсти на изследователи, откриватели , любознателни деца на Света. Защо , търсенията не ви ли дадоха отговор към какъв път да насочите себе си , животът е един , ако се успите пропускате големият купон :), да поиграем !

Що ли ми се струва , че тоя NWO дали е на Илюминатите-Рептилии или на Просветлените Умове на Шамбала - Атлантида , резултатите са все плачевни.

Байгън от социален инженеринг и революции , дваж пъти байгън от социални инженери и революционери.

Link to comment
Share on other sites

Еех, каквото и да става , възходи и падения в пътя из материя на човечеството , в просветените и неспокойните умове винаги има по един буден или заспал Революционер.:). Задачата на братята е да го събудим.........................

 

On 26.11.2016 г. at 15:08, Joro-01 said:

 Ти агент ли си бре?... Що не емигрира в Северна Корея или Русия? Па и в Куба да беше отишъл.. 

В известен смисъл. Преди време ви питах , знаете ли какво е старото значение на Деца на Слънцето, в такъв смисъл съм дете, агент, на слънцето , безсмъртното острие , живо в поколенията през хилядолетията..............................хахаха:)

 

Да поговорим. Винаги съм бил свободен човек, не съм принадлежал към неща които пречат на съзнанието, не съм притежавал собственост, пари, но съм разполагал и ръководел ресурси, не съм имал само едно семейство, не съм имал любимо дете, всички са ми любими , както и всички жени с които съм бил. Познавал съм много хора, добри , нормални, лоши , зли. Научен съм да се радвам на живота, да го усещам, да подушвам началото му, да виждам и края му. Ял съм мед, пил съм кръв, бил съм ангел, бил съм и самият дявол. Дарявал съм живот, разплащал съм и със смърт. Видях всичко, което може да види един войник, баща , учител, дете, болен и умиращ.Аз съм завършил , дадох  и взех повече от колкото един нормален човек. Поради това имам силата да ви кажа , отделете повече време за усещането, помисляйте върху подробностите, детайлите на съдбата си радвайте се  на доброто и лошото при вас, играйте си смело ролите и се наслаждавайте, забавлявайте се, живота е дар и е неразумно да не го консумирате до капка.Но пък, защо и вие не му дадете нещо живо, енергично, разчистете пътя пред неговото течение, нека върви на където се е запътил, красиво ваейки из Материя, отстранете неподходящите хора от пробивната му вълна, да си проправя път през полето на земни и неземни  <страни> . ..................Това е Революция......., няма форма, няма лице....................пътят......................., дайте му свобода !:)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Пукна един диктатор, та се смряска.Трупът му още дълго ще усмърдява острова.

Съмнява ме че диктаторския режим ще се запази.Има още да теглят и страдат кубинците.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Фидел отдавна не управлява. Още преди години с напредване на възрастта и влошеното си здравословно състояние той се оттегли от властта. Аз лично нямам никаква информация какво точно се случва в Куба.

Link to comment
Share on other sites

Нищо хубаво не се случва в Куба. Това знам. Ще е от време на време, кога кампанийно , кога за запълване , тема в пропагандата и информационното замърсяване на режимите в развития свят.Години още.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

От около 10 години брат му Раул е на власт. А самият Фидел - то е ясно - се залежа и накрая - предаде Богу дух. 

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Фидел Кастро в България. И тримата от тези снимки Фидел Кастро, Добри Джуров и Тодор Живков са вече в по добрия свят. Нека Бог се смили над душите им. Амин!

1894.jpg

 

2647.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

s2018.gif

Слаб му огън под казана.

Корнелия да вземе да спонсорира Данчето Христова да иде да му пее на погребението. Че на нея горката един високопоставен фен й беше останал и той взе че умря.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

За Йорданка Христова се говореше навремето, че имала интимна връзка с Кастро. Така че, за нея загубата е още по болезнена.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Прочее Фидел май никога не е бил комунист. Тогавашната американска власт буквално зорлян го натика в съветските ръце. Истинския комунист е брат му Раул. Слушал съм, че Раул даже след като вземат властта е криел от брат си своите комунистически тежнения.

Link to comment
Share on other sites

Преди 3 часа, Frujin Assen said:

Прочее Фидел май никога не е бил комунист. Тогавашната американска власт буквално зорлян го натика в съветските ръце. Истинския комунист е брат му Раул. Слушал съм, че Раул даже след като вземат властта е криел от брат си своите комунистически тежнения.

Не е комунист , но е бил  за по социален ред. Мислил е , че ще играе със щатите, нали от техни крила е получавал помощ. Поради вътрешните им войнички , игри , бъдещето му е завило към познатия ни курс.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...