Отиди на
Форум "Наука"

Поздрави за всички "лоши" и "добри" момичета


Recommended Posts

  • Потребители

Поздравявам Дорис, Шпага и всички други "лоши" и "добри" момичета във форума (те сами ще решат дали са "лоши" или "добри") с тази малка колекция от цитати на "лоши" момичета; в прикачения файл има и картинки. Това е по случай идващия 14 февруари.

Bad Girls Funny Quotes

Selected by B. Kirov

 

Забавни мисли на Лошите момичета

Подбрани от Б. Киров

 

 

 

 

 

Предговор

Лошите момичета: те си вземат каквото си пожелаят - пари, слава, любов, секс, дрога или други бленувани неща; при това оставят тези толкова наивни мъже да се търкалят в прахта под краката им. Свободни по рождение, тези велики жени демонстрират колко добре изглежда лошата Ева. От нея започна всичко! След като отхапа от Ябълката, която Змията й даде и накара Адам също да опита, тя сътвори истински Грях.

 

 

 

Добрите момичета отиват в Рая, лошите момичета ходят където си искат… Хелън Гърли Браун

Good girls go to heaven, bad girls go everywhere ...Helen Gurley Brown

 

 

 

 

 

 

Големите момичета се нуждаят от големи диаманти. Елизабет Тейлър

Big girls need big diamonds. Elizabeth Taylor

 

 

 

 

 

Аз съм като скъпо меню - можеш да гледаш, но не и да си го позволиш! Анна Курникова

I'm like an expensive menu... you can look but you can't afford! Anna Kournikova

 

 

 

Докато другите малки момиченца мечтаеха да станат балерини, аз исках да бъда вампир. Анджелина Джоли

When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire. Angelina Jolie

 

 

 

Ще дойда при теб към пет след обед и ще правим любов. Ако закъснея, започвай сам. Талула Бънкхед

I'll come and make love to you at five o'clock. If I'm late start without me. Tallulah Bankhead

 

 

Успял мъж е този, който прави повече пари, отколкото жена му може да похарчи. Успяла жена е онази, която може да си намери такъв мъж.

 Лана Търнър

A successful man is one who makes more money than his wife can spend. A successful woman is one who can find such a man. Lana Turner

 

 

Момичето трябва да бъде две неща: от класа и невероятна. Коко Шанел

A girl should be two things: classy and fabulous. Coco Chanel

 

 

 

41-инчов бюст и малко повече постоянство ще ви осигурят повече отколкото чаша кафе - много повече. Джейн Мансфийлд

A 41-inch bust and a lot of perseverance will get you more than a cup of coffee - a lot more. Jayne Mansfield

 

 

 

Не че полата ми е къса, просто имам дълги крака... Анна Курникова

It's not really a shorter skirt, I just have longer legs... Anna Kournikova

 

 

Щом слънцето изгрее, отново имам морал. Елизабет Тейлър

When the sun comes up, I have morals again. Elizabeth Taylor

 

 

 

Успехът е страхотен дезодорант. Веднага заличава всички предишни миризми. Елизабет Тейлър

Success is a great deodorant. It takes away all your past smells. Elizabeth Taylor

 

 

 

Добрите момичета водят дневници; лошите момичета нямат време за това. Талула Бънкхед

It's the good girls who keep the diaries; the bad girls never have time. Tallulah Bankhead

 

 

 

Мразя да лягам в леглото, мразя да ставам от леглото и мразя да съм сама в леглото. Талула Бънкхед

I hate to go to bed, I hate to get up, and I hate to be alone. Tallulah Bankhead

 

 

 

Едно момиче може да очаква своя истински принц, но това не означава, че междувременно не бива да се забавлява с негови имитатори. Шер

A girl can wait for the right man to come along but in the meantime that still doesn't mean she can't have a wonderful time with all the wrong ones. Cher

 

 

 

Не мога да знам кое е достатъчно, докато не разбера кое е повече от достатъчно. Били Холидей

Somebody once said we never know what is enough until we know what's more than enough. Billie Holiday

 

 

 

Аз съм една от онези стандартни странни личности. Дженис Джоплин

I'm one of those regular weird people. Janis Joplin

 

 

 

Харесвам френските мъже много, защото дори когато те докарват до инфаркт, те го правят тъй добре. Джозефин Бейкър

I like Frenchmen very much, because even when they insult you they do it so nicely. Josephine Baker

 

 

 

Аз не съм наистина гола - просто нямам никакви дрехи върху себе си. Джозефин Бейкър

I wasn't really naked. I simply didn't have any clothes on. Josephine Baker

 

 

 

Обичам да има доза тестостерон в рока, и изглежда причината в рокля за това съм самата аз. Къртни Лав

I like there to be some testosterone in rock, and it's like I'm the one in the dress who has to provide it. Courtney Love

 

 

 

Когато бях на двадесет, сякаш през цялото време яздех див жребец, и се надявах той да не прекрачи ръба на пропастта. Чака Хан

When I was in my twenties, it felt like I was riding wild horses, and I was hoping I didn't go over a cliff. Chaka Khan

 

 

 

Бих продала и душата си за свобода - самотно е, но е сладко. Мелиса Етеридж

I've sold my soul for freedom. It's lonely but it's sweet. Melissa Etheridge

 

 

 

Ако ми се наложи да изживея повторно живота си, ще направя пак същите грешки, но по-скоро. Талула Бънкхед

If I had to live my life again, I'd make the same mistakes, only sooner. Tallulah Bankhead

 

 

 

Да бъдеш секс-символ е нещо; аз мразя да бъда "нещо". Мерилин Монро

A sex symbol becomes a thing. I just hate to be a thing. Marilyn Monroe

 

 

 

Никога не ме хапят кучета. Само хора. Мерилин Монро

Dogs never bite me. Just humans. Marilyn Monroe

 

 

 

Нямам нищо против шегите, но не искам да изглеждам като една от тях. Мерилин Монро

I don't mind making jokes, but I don't want to look like one. Marilyn Monroe

 

 

 

Имам твърде много фантазии, за да стана домакиня и предполагам, че самата аз съм фантазия. Мерилин Монро

I have too many fantasies to be a housewife. I guess I am a fantasy. Marilyn Monroe

 

 

 

Аз съм твърде много жена и това ме изпълва с радост. Мерилин Монро

I'm very definitely a woman and I enjoy it. Marilyn Monroe

 

 

 

Шофирам с колене. А иначе как да си слагам червилото и да говоря по телефона си? Шарън Стоун

I drive with my knees. Otherwise, how can I put on my lipstick and talk on my phone? Sharon Stone

 

 

 

Щастлива съм да получавам всякакви дарове във вид на бижута. Кети Прайс

I am happy to receive any items of jewelry. Katie Price

 

 

 

Била съм на календар, но никога не съм била навреме. Мерилин Монро

I've been on a calendar, but I've never been on time. Marilyn Monroe

 

 

 

Сексът е част от природата. Аз живея по законите на природата. Мерилин Монро

Sex is a part of nature. I go along with nature. Marilyn Monroe

 

 

Тялото е създадено, за да бъде гледано, а не покривано. Мерилин Монро

The body is meant to be seen, not all covered up. Marilyn Monroe

 

 

 

С какво съм облечена в леглото? С Chanel No. 5, разбира се. Мерилин Монро

What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course. Marilyn Monroe

 

 

 

Да бъдеш секс-символ е присъда. Ракел Уелч

Being a sex symbol was rather like being a convict. Raquel Welch

 

 

 

Възприемам тялото си като страничен ефект на моето мислене. Кари Фишър

I think of my body as a side effect of my mind. Carrie Fisher

 

 

 

Ако съществува върховен повелител, той е луд. Марлене Дитрих

If there is a supreme being, he's crazy. Marlene Dietrich

 

 

Никога не съм казвала "искам да бъда сама", казах само "искам да бъда оставена сама". Схващате ли разликата? Грета Гарбо

I never said, 'I want to be alone.' I only said, 'I want to be left alone.' There is all the difference. Greta Garbo

 

 

 

Няма мъж на този свят, който би ме пожелал - аз не умея да готвя. Грета Гарбо

There is no one who would have me - I can't cook. Greta Garbo

 

 

 

Да имаш врагове е тъй стимулиращо. Катрин Хепбърн

Enemies are so stimulating. Katharine Hepburn

 

 

 

Спазваш ли всички правила, пропускаш забавлението. Катрин Хепбърн

If you obey all the rules you miss all the fun. Katharine Hepburn

 

 

 

Ако искаш да изтъргуваш обожанието на хиляди мъже срещу презрението на един - давай, омъжи се. Катрин Хепбърн

If you want to give up the admiration of thousands of men for the distain of one, go ahead, get married. Katharine Hepburn

 

 

 

За умното момиче мъжете не са проблем - те са решението. Жа Жа Габор

To a smart girl men are no problem - they're the answer. Zsa Zsa Gabor

 

 

 

Аз изглеждам като съседското момиче... ако живеете в съседство с кабаре. Доби Партън

I look just like the girls next door... if you happen to live next door to an amusement park. Dolly Parton

 

 

 

Не се засягам от вицове за тъпи блондинки, защото знам, че не съм тъпа... и не съм блондинка. Доли Партън

I'm not offended by all the dumb blonde jokes because I know I'm not dumb... and I also know that I'm not blonde. Dolly Parton

 

 

 

Аз мразя училището. Даже и днес, щом видя училищен автобус, изпадам в депресия. Бедните малки дечица. Доли Партън

I hated school. Even to this day, when I see a school bus it's just depressing to me. The poor little kids. Dolly Parton

 

 

Ти си нямаш представа колко скъпо струва да изглежда това толкова евтино. Доли Партън

You'd be surprised how much it costs to look this cheap! Dolly Parton

 

 

 

Аз съм блондинка с приятен тен и добри пропорции. Аз съм сладка, слънчева, забавна, имам голямо сърце, готина съм - и обичам да ям. Парис Хилтън

I'm blonde and tanned and normal-sized! I'm sweet, shy, funny, have a big heart and I'm nice - and I like to eat. Paris Hilton

 

 

 

Щом твърдиш, че победата не е всичко, никога няма да победиш. Миа Хем

The person that said winning isn't everything, never won anything. Mia Hamm

 

 

Някои момичета просто са родени с блясък във вените си. Парис Хилтън

Some girls are just born with glitter in their veins. Paris Hilton

 

 

 

Предпочитам винаги обяздени коне. Кети Прайс

I've always ridden horses. Katie Price

 

 

 

Какво си причиняват едно на друго момичетата е неописуемо. Няма китайско мъчение, което да се сравни с тези неща. Тори Еймъс

What girls do to each other is beyond description. No chinese torture comes close. Tori Amos

 

 

 

Ако не си ми конкурентка, върви си у дома. Винъс Уилямс

If you're not a competitor, you've just got to go home. Venus Williams

 

 

Просто се опитвам да се концентрирам върху концентрацията си. Мартина Навратилова

I just try to concentrate on concentrating. Martina Navratilova

 

Не бих казала, че не се надявам на нормален живот, защото не знам какво е това "нормално". Мартина Навратилова

I shouldn't say I'm looking forward to leading a normal life, because I don't know what normal is. Martina Navratilova

 

 

 

Аз съм само едно острие, насочено срещу гора от остриета на копия. Евита Перон

I am only a sparrow amongst a great flock of sparrows. Evita Peron

 

 

 

Разкрепостената жена е онази, която прави секс преди брака и кариера след него. Глория Стейнем

A liberated woman is one who has sex before marriage and a job after. Gloria Steinem

 

 

 

Жена без мъж е като риба без велосипед. Глория Стейнем

A woman without a man is like a fish without a bicycle. Gloria Steinem

 

 

 

Претърпях две големи катастрофи в живота си. Първата беше с тролей, втората с Диего. Тази с Диего беше много по-тежка. Фрида Кало

There have been two great accidents in my life. One was the trolley, and the other was Diego. Diego was by far the worst. Frida Kahlo

 

 

 

Изработих си една ежедневна религия, която работи за мен: обичай себе си преди всичко и всичко друго се нарежда естествено добре. Люсил Бол

I have an everyday religion that works for me. Love yourself first, and everything else falls into line. Lucille Ball

 

 

 

Мъжът създал езика, за да задоволи дълбоката си потребност да се оплаква. Лили Томлин

Man invented language to satisfy his deep need to complain. Lily Tomlin

 

 

 

Най-краткият път към сърцето на мъжа преминава непосредствено под линията на кръста му. Розайн Бар

The quickest way to a man's heart is through his chest. Roseanne Barr

 

Ако един мъж преди да го срещнете има сто долара и вие го зарежете с един долар, това се нарича "изваждане". Мей Уест

A man has one hundred dollars and you leave him with two dollars, that's subtraction. Mae West

 

 

 

На всеки изритан любовник трябва да се предостави втори шанс, но вече с друг любовник. Мей Уест

All discarded lovers should be given a second chance, but with somebody else. Mae West

 

 

 

Всеки път щом нямаш какво да правиш и имаш много време за това - хващай се за работа. Мей Уест

Any time you got nothing to do - and lots of time to do it - come on up. Mae West

 

 

 

Всичко, което си струва да правиш, струва нещо, когато го правиш бавно. Мей Уест

Anything worth doing is worth doing slowly. Mae West

 

 

 

Не се омъжвай за мъж, за да го променяш - за това си има поправителни домове. Мей Уест

Don't marry a man to reform him - that's what reform schools are for. Mae West

 

 

 

Вярвам, че е по-добре да гледаш отвисоко, вместо да те гледат високомерно. Мей Уест

I believe that it's better to be looked over than it is to be overlooked. Mae West

 

 

 

По принцип избягвам изкушението, освен в случаите, когато не мога да му устоя. Мей Уест

I generally avoid temptation unless I can't resist it. Mae West

 

 

Харесвам добрите мъже, но не твърде добри, защото добрите умират рано, а не искам да приключа дните си самотна. Мей Уест

I like a man who's good, but not too good - for the good die young, and I hate a dead one. Mae West

 

 

 

Никога не съм била влюбена в някоя личност така, както обичам себе си. Мей Уест

I never loved another person the way I loved myself. Mae West

 

 

 

Харесвам само два типа мъже - домашен и вносен. Мей Уест

I only like two kinds of men, domestic and imported. Mae West

 

 

 

Опитвам всичко веднъж, два пъти - ако нещо ми харесва; три пъти - за да се уверя. Мей Уест

I'll try anything once, twice if I like it, three times to make sure. Mae West

 

 

 

Не е грях, ако направиш някоя пукнатина в закона и прекрачиш през нея, но става грях, ако пукнатината се разшири в пропаст и паднеш в нея. Мей Уест

It ain't no sin if you crack a few laws now and then, just so long as you don't break any. Mae West

 

 

 

Не е важно какво правя, а как го правя. Не е важно какво казвам, а как го казвам, и как изглеждам, докато го казвам. Мей Уест

It isn't what I do, but how I do it. It isn't what I say, but how I say it, and how I look when I do it and say it. Mae West

 

 

 

Не мъжете в моя живот имат значение, а животът в моите мъже. Мей Уест

It's not the men in my life that count, it's the life in my men. Mae West

 

 

 

Обичай ближния си - и ако се случи той да е висок, очарователен и привлекателен, ще ти бъде още по-лесно. Мей Уест

Love thy neighbor - and if he happens to be tall, debonair and devastating, it will be that much easier. Mae West

 

 

 

Резервирай си едно момче за дъждовен ден и още едно за ден, в който не вали. Мей Уест

Save a boyfriend for a rainy day - and another, in case it doesn't rain. Mae West

 

 

 

Тя е момиче, което изкачва стълбата на успеха грях по грях. Мей Уест

She's the kind of girl who climbed the ladder of success wrong by wrong. Mae West

 

 

 

Мъжете се тълпят пред входната ми врата? Изпратете един от тях да си върви у дома, уморена съм. Мей Уест

Ten men waiting for me at the door? Send one of them home, I'm tired. Mae West

 

 

 

Не ми пука за резултата, интересува ме единствено играта. Мей Уест

The score never interested me, only the game. Mae West

 

 

 

Когато съм добра, съм много, много добра. Но когато съм лоша, съм още по-добра в това. Мей Уест

When I'm good I'm very, very good, but when I'm bad, I'm better. Mae West

 

 

 

Още не съм напълно бясна, но това ще се случи скоро. Меган Фокс

I haven't gone completely insane, but it might happen soon. Megan Fox

 

 

 

Омъжих се за германец. Всяка нощ се обличам като Полша, а той нахлува в мен. Бет Мидлър

I married a German. Every night I dress up as Poland and he invades me. Bette Midler

 

 

 

Опитвам се да не пия твърде много, защото когато съм пияна хапя. Бети Мидлър

I try not to drink too much because when I'm drunk, I bite. Bette Midler

 

 

 

Мога да предизвикам реакция на любовна химия и с оцет. Джесика Алба

I could have sexual chemistry with vinegar. Jessica Alba

 

 

 

Сексапилът е 50 процента твои дадености и 50 процента от представата на хората за твоите дадености. София Лорен

Sex appeal is fifty percent what you've got and fifty percent what people think you've got. Sophia Loren

 

 

 

Имам си уста и не ме е страх да я използвам. Меган Фокс

I have a mouth and I'm not afraid to use it. Megan Fox

 

 

 

Щом те пристяга обувката, това означава ли, че трябва да си смениш крака? Глория Стейнем

If the shoe doesn't fit, must we change the foot? Gloria Steinem

 

 

 

Аз съм наполовина ирландка, наполовина холандка, родена в Белгия. Ако бях куче, щях да съм ужасен мелез. Одри Хепбърн

I'm half-Irish, half-Dutch, and I was born in Belgium. If I was a dog, I'd be in a hell of a mess! Audrey Hepburn

 

 

 

В крайна сметка, винаги се влюбваш в негодник или някой, който е роднина на дявола. Просто няма спасение от това. Деби Хари

You always fall for the rascal or the guy who's got a little bit of the devil in him. You can't help it. Debbie Harry

 

 

 

Не съм правила секс от осем месеца. И да си призная честно, сега предпочитам една игра на боулинг. Лил Ким

I haven't had sex in eight months. To be honest, I now prefer to go bowling. Lil' Kim

 

 

 

Съпрузите са забележително добри любовници, когато изневеряват на жените си. Мерилин Монро

Husbands are chiefly good as lovers when they are betraying their wives. Marilyn Monroe

 

 

 

Никога не се оплаквай. Никога не се обяснявай. Катрин Хепбърн

Never complain. Never explain. Katharine Hepburn

 

 

 

Да съгрешиш е човешко, но чувството е божествено. Мей Уест

To err is human, but it feels divine. Mae West

 

 

 

Била съм и бедна, била съм и богата. Да си богата е по-добре. Беси Смит

I've been poor and I've been rich, and rich is better. Bessie Smith

 

Не ме обгръщай с любов, бейби. Нека просто да походим под дъжда. Били Холидей

Don`t threaten me with love, baby. Let`s just go walking in the rain. Billie Holiday

 

 

 

Религията е за хора, които се боят да идат в Ада; духовността е за онези, които вече са били там. Бони Райт

Religion is for people who are scared to go to hell. Spirituality is for people who have already been there. Bonnie Raitt

 

 

 

Щастливи са единствено глупците. Къртни Лав

Only dumb people are happy. Courtney Love

 

 

Южноамериканците са страстно ентусиазирани. В Бразилия хвърлят цветя върху теб. В Аржентина се хвърлят върху тебе. Марлене Дитрих

Latins are tenderly enthusiastic. In Brazil they throw flowers at you. In Argentina they throw themselves. Marlene Dietrich

 

 

 

От раждането до 18-годишната му възраст, момичето има нужда от добри родители; между 18 и 35 тя се нуждае от красива външност; от 35 до 55 й трябва добра репутация, а след 55 - пари в брой. Софи Тъкър

From birth to age 18, a girl needs good parents, from 18 to 35 she needs good looks, from 35 to 55 she needs a good personality, and from 55 on she needs cash. Sophie Tucker

 

 

 

 

Bad_Girls_Funny_Quotes.doc

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор антропология

Хубаво, Киров. Събрал си цитати от курвите на няколко генерации. Много ниско мнение имаш за жените.

Т.е. това това трябва да са образците по които да се равняват дамите във форума? Коя по-точно е

*форумната мерлин монро,  свършила със самоубиство, че искам да се запозная с нея и да я помоля да не се самоубива с наркотици и алкохолизъм, след като е преспала с н-броя мъже?

*форумната анджелина джоли, която е болна от ОСД (обсесивно комплузивно разстройство на личността) и от обсесивно самонараняване от което е лекувана с години, но в крайна с/ка пак излезе на-отгоре и успя да си отреже циците въпреки отчаяните опити на баща и да я спре с медицинска заповед от психиатър и въпреки че нямаше рак?

*форумната елизабет телър, лекувана от алкохолизъм с години, на която всяка дума по отношение

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 42 минути, Южняк said:

Събрал си цитати от курвите на няколко генерации.

Никога не бих си позволил да нарека жена "курва", Южняк. Просто съм публикувал тук като подарък една моя книжка, която се продава не зле в Амазон. Извинявай, ако съм те засегнал лично.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

По принцип не съм съгласен по много въпроси с Южняка, но неговото мнение в тази тема е най-доброто и най-на място. Точно ... на няколко генерации. Всичките са успели и придобили слава по "тънкия" начин. Ако бях жена, за мен щеше да е обидно да градя кариера по този начин. И не, не е престъпление една жена да бъде наречена така, ако тя наистина е такава. В крайна сметка не е ли борбата за равенство между половете. При това положение не виждам проблем да си признаем, че идиотизмът не признава полови разлики и ако някой е идиот, простак и подобни, то няма нищо престъпно в признаването на този факт, без значение от пола. И да, порядъчното поведение в обществото е много важно. 

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор антропология

Киров, извинения, не знаех, че става въпрос за твоя книжка, иначе не бих го написал. Приеми го откъм веселата страна - те тези героини, които си изредил, стават за героини на всякакви книжки - от порнороман през хорър до любовна драма; твоята в кой жанр е? Успех в продажбите и искрени извинения, това са интересни героини, повечето от които - с плачевни съдби, но всяка от тях заслучава място в литературата.

Тука обаче е форум за наука и няма място за фалшиви герои и евфемизми - ако някой си е отразял циците в пристъп на желание за selfmutilation въпреки медицинската си история и опитите на баща и съпруг да я спрат, въпреки че току що е излязъл от психиатрията с диагноза ОСД, какъвто е случаят с анджелина джоли, не е е редно да я превръщаме в герой и образец за подражание, както медиите направиха с нея; Джоли е жертва, жертва на обществото, където сбърканящината се стимулира, но с глорификацията и това общество също убива джоли, принася я в жертва, като кърваво жертвоприношение, в което обърканата героиня реже части от тялото си под овациите на медиите и ги поставя в жертва пред кървавото, безумно божество на политическата коректност.

Мислил ли си за книга с подобен сюжет или не още? Мисля, че може да се продава, стига да смениш имената на героите.

Нимфоманията на Мерлин Монро или ан никол смит може да изглеждат прекрасно на екрана или по страниците на списанията, но водят монро и смит до алкохолизъм, самоунищожение и самоубиство с наркотици. Като ги наричам не нимфоманки, а с разголеното и напълно лишено от чар "курви", може би на някоя имитаторка или вдъхновена от героините ти тинейджърка или млада жена всъщност да и светне, че не става въпрос точно за намахани и усешни човешки същества, а за най-тривиални курви, които са свършили по-зле и от цигаснките от околовръсното, въпреки че са изглеждали по-лъскаво от тях. И, може би, като нарека една жена курва, може би спасявам друга от превръщането и в такава и в нещо, което ще свърши тъпо във ваната, надрусано до козирката и омазано в собствената си урина и изпражнения, като никол смит или монро - които - забележи - също са жертви - те не са се родили курви и нимфоманки - такова нещо като нимфомания няма според мен, напротив, те са упорито бутани от обществото да влязат в тази роля, превръщани са в идоли за сметка на здравето и нормалния си живот, а после - тържествено превърнати в икони, но не и преди омазаното до лакти в кръв божество на политическата коректност да си поигра с тях на слава, преди да отнеме живота им. Да беше ги нарекал няко курви, които се самоунищожават, вместо да ги превръщат в икони приживе - можеха да се стреснат и да отърват кожата.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Киров, личи си, че си нов във форума. :)))

Сега остава някой тържествено да изрече "Тук не ви е Бгмама" и да затвори темата "Во веки веков".

Мерси за поздрава, хубав превод. :)

Елизабет Тейлър, която цитираш притежавала много скъпи диаманти, между тях и един  с форма на сърце - Тадж Махал, подарен и от Ричард Бъртън. Имал такива възможности човекът, че подарил диамантена валентинка.

http://www.cross.bg/dolara-teiilur-elizabet-1454876.html#axzz3zaTMrEVs

И аз поздравявам всички, които почитат веселия Валентински празник с валентинка, направена от мен . :)

IMG_8936.JPG.a56dede64e1bb3e8da004e2726b

 

Редактирано от Doris
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Една лека вметка само- Ан Никол Смит и Монро са жертви според мен на холивудската индустрия, а жалкото е, че те дори не са вземали лъвския пай. Впрочем, при все че са много богати заради тази си дейност, кинозвездите не прибират основната част от печалбата, те са просто оръдие за генериране на печалби. Основните приходи отиват за продуцентските компании, които имат пълната сметка от описаното от Южняка унищожение на личността на актьора-"инструмент за генериране на пари". И ако един си отиде, то това не е голяма загуба, дори е в плюс, защото ще гръмнат медиите с "печални" заглавия. А това са още пари. А "оръдието"- друг ще дойде на неговото място. Изобщо entertainment- индустрията илюстрира нагледно фразата "добре смазана машина за пари". Жалко само за тийнейджърите и тийнейджърките, дето решават, че "звездите" трябва да са техните кумири. За "звездите" няма какво да се съжалява, то е все едно да се съжаляват нашите герои от Биг Брадър, те доброволно са си сложили главите на дръвника за слава и богатство. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 56 минути, Южняк said:

Киров, извинения, не знаех, че става въпрос за твоя книжка, иначе не бих го написал. Приеми го откъм веселата страна - те тези героини, които си изредил, стават за героини на всякакви книжки - от порнороман през хорър до любовна драма; твоята в кой жанр е? Успех в продажбите и искрени извинения, това са интересни героини, повечето от които - с плачевни съдби, но всяка от тях заслучава място в литературата.

Абе, хора, какво ви става? Публикувал съм го като "фън" текст и графични скечове, хората купуват афоризмите и се забавляват, вие ме връщате към Средновековието. Защо се захващаш с личността на тези жени, Южняк, то си е писано "лоши момичета", не са добри. По тази логика не трябва да четем Мопасан (умрял от сифилис), Маяковски (самоубиец), Яворов (също), Достоевски (епилептик и склонен към хазартна обсесия в крайна степен), Пушкин ("курвар", тази гадна дума), Чарлс Буковски, Труман Капоти, Джак Керуак... Егати, не съм пуритан; никой не популяризирам, исках малко да се позабавляваме, вие направо ме разпнахте. хайде със здраве и малко по-леко през живота, че иначе става параграф22

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Една остра критика! Защо в списъка няма родни момичета? Къде ги Николета Лозанова, Алисия, Черната и Русата Златки, мис Джуки, Гентиана Халити, Моника Валериева, Емануела, адреналинката Яна, Евгения Калканджиева... името им е легион!

Редактирано от Frujin Assen
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Ти ми кажи защо, Фружине? Напомняш ми на ония юнаци от четата на Волен, дето минаваха вляво и вдясно на някой ошашавен човечец и го питаха "кажи, бе, кажи, защо?", гледали сме ги тези филми.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Понеже стана въпрос за част от книга, която се продава ще припомня едно от правилата на форума:

14. Да не създава теми или да пуска материали съдържащи реклама под каквато и да е форма без писменото съгласие на администратора.

Има ли авторът на темата съгласие на администраторите да пусне тема която съдържа форма на реклама?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Вече я свалих от продажба, заради "здравата другарска критика"

Предлагам: В духа на правилното възпитание на подрастващите и интерес на добрия морал да бъде забранено тук публикуването на репродукции от такива упадъчни дегенерати като Ван Гог, маниакален тип, прекарал голяма част от живота си по лудници, отрязал в пристъп на гняв едното си ухо и накрая застрелял се ловна пушка; Толуз-Лотрек – упадъчен гном, прекарал по-голяма част от жалкия си живот в парижките бордеи, пристрастен към абсента; Генко Генков – абсолютен алкохолизиран дегенерат, склонен към депресивни видения в червено; Амадео Модилиани – упадъчен художник, третираж женското тяло в неговите голи форми в нереални пропорции, доведен до алкохолизъм и самоубийство от нездравите си видения; Салвадор Дали – безсрамен перверзник и скандалджия с нездрав морал. Да живее здравото и пълно с живот изкуство на Евгений Босяцки и бай Стоян Венев, изразители на здравия български народен дух!

Преди 4 минути, Elemag said:

Понеже стана въпрос за част от книга, която се продава ще припомня едно от правилата на форума:

14. Да не създава теми или да пуска материали съдържащи реклама под каквато и да е форма без писменото съгласие на администратора.

Има ли авторът на темата съгласие на администраторите да пусне тема която съдържа форма на реклама?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело
Преди 32 минути, Б. Киров said:

Ти ми кажи защо, Фружине? Напомняш ми на ония юнаци от четата на Волен, дето минаваха вляво и вдясно на някой ошашавен човечец и го питаха "кажи, бе, кажи, защо?", гледали сме ги тези филми.

Защото сте чуждопоклонници! Хайде сега да се поправите, като наблъскате един куп цитати от споменатите по горе от мен български лоши момичета!

Ще започна с Катрин Вачева "Той ме изнасили!" случая с футболиста Орлин Орлинов "Не съм проститутка" за обвиненията, че ходи до Дубай не на почивка, а по работа "Не съм се снимала в порно!" относно филм 18+ с нейно участие

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Just now, Frujin Assen said:

Защото сте чуждопоклонници!

Забавлявай се със себе си, Фружине, приятно прекарване

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор антропология

Дорис, стига си плашила човека. Киров, доколкото има отношение към мен, си напълно добре дошъл, постингите ти са приятни и умни и съм сигурен, че и книгата ти с графиките е хубава. Съжалявям за недоразумението.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хъм, мисля, че не го уплаших с моята черна котка (не се продава,така че не и правя реклама). Ако съм уплашила някой друг, моите извинения. Направо вземете да забраните приказки за празника "Св. Валентин" и за любовта въобще , та да няма проблеми.

Преди 20 минути, Frujin Assen said:

Защото сте чуждопоклонници! Хайде сега да се поправите, като наблъскате един куп цитати от споменатите по горе от мен български лоши момичета!

.....

Сигурно има и в странство  от  категорията попфолк певици, миски и моделки , но не им знам имената. Аз и тези дето ги споменаваш почти не ги знам, само за Евгения Калканджиева  се сещам като име. Ама пак има разлика голяма с Коко Шанел.

 

Редактирано от Doris
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

За любовта може Дорис, той 2 февруари мина, който е искал-признал си е! За себе си мога да кажа, че съм почитател на по красивата и по добрата част от човечеството. Обаче, като фундаменталист консерватор предпочитам добрите момичета, които смятат любовта за романтично приключение, а не способ да изкарат пари.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 2 часа, Южняк said:

Дорис, стига си плашила човека. Киров, доколкото има отношение към мен, си напълно добре дошъл, постингите ти са приятни и умни и съм сигурен, че и книгата ти с графиките е хубава. Съжалявям за недоразумението.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 2 часа, Doris said:

Хъм, мисля, че не го уплаших с моята черна котка (не се продава,така че не и правя реклама).

Привет, Дорис. На мен ми върви като ми пресече път черна котка.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 1 час, Frujin Assen said:

Обаче, като фундаменталист консерватор

Фружине, здравей! В казармата оцелях, следвайки три фундаментални правила, наложени ми от фатмака (така казвахме на старшината).

Първо правило: Фатмака казва "когато говориш с мен ще мълчиш!" - мълча.

Второ правило: Фатмака казва "Кажем ли три, ше бегаш уместо!" - целият съм слух.

Трето правило: Фатмака казва "Три!" - бегам у место.

Та и аз донякъде съм фундаменталист, следвайки тези три правила. Сега, понеже си мод, когато разговора ни стигне до точка на оцеляване в този форум, просто ще ти казвам "първо, второ или трето правило", според случая, ти вече ще знаеш.;) Ще изпълнявам 1,2 или 3.

Редактирано от Б. Киров
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Я вижте какво се случва, докато ние тука се препираме:

Quote

 

В навечерието на 14-и февруари - кое е най-забавното научно обяснение в любов? Ако някой за вас е цялата Вселена или провокира вашите хормони на щастието, вижте как можете да участвате в конкурса.

Интересът към знанията събира Анастасия и Росен. Тя е завършила журналистика, а той е посветил живота си на науката.

„Аз винаги съм искала да имам много умен мъж до себе си, това е супер предизвикателство”, казва Анастасия.

„Интересът към знанието, към книгите, към научните открития, природата, и все още ние продължаваме да откриваме света заедно”, допълва Росен.          

Любовта им прераства в брак, а страстта към знанията ги кара да работят заедно по безплатното онлайн списание "Българска наука". Заедно с брата на Росен - Петър, обявяват конкурс за най-забавното научно обяснение в любов. Наградата е това сърце уникат, изработено от медицинска стомана.

„Просто трябва да е наистина по-интересно, оригинално, и да включва нещо научно, което може да е животно, предмет, технология”, обяснява Петър.

Анастасия и Росен не са единствените, които науката е събрала.

Преди 6 години астрономът Галин Борисов и избраницата му Филипа сключиха брак под купола на националната обсерватория "Рожен". Ако ви хрумне забавно научно обяснение в любов, изпратете го на "Българска наука" във Фейсбук до 14-и февруари.

 

 

http://btvnovinite.bg/video/videos/news/koe-e-naj-zabavnoto-nauchno-objasnenie-v-ljubov.html

Честито! :)

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...