Отиди на
Форум "Наука"

"Решението" на бежанския проблем по "български" - разкази на полицаите


Recommended Posts

  • Потребители

Айде стига с този противен либерализъм. Ако нашите наистина ги връщатн в Турция, само можем да ги адмирираме, защото един път нещо са свършили като хората. Дано да е истина, а не партенка. Единствено правилното решение на бежанския въпрос е окончателното, т.е . бой и обратно . Бежанци или не те са мюсюлмани, което ги прави вредни за България, следователно не нямат място тук. Да бягат в Германия да ислямизират онези дебили. Те са вредни за цяла Европа, но промитите мозъци на западните малоумници, не могат да го проумеят, а когато децата и внуците на днешните бежанци, започнат да им режат главите вече ще е късно.

Аман от тролене. Аз говоря за спазване на законите и върховенство на закона ти ми говориш за либерализъм..

На сто процента съм съгласен с Перкунас - ей затова сме на тоакова дережде, и няма да се оправим. Няма да се оправим докато Бг- цървулите смятат (смятаме, защото и аз съм българин) че законите могат се спазват избирателно - т.е да си избираме кои закони да спазваме

И дереджето ще става по-лошо.. Бг-цървула явно малко са били, защото още не му стига акъла да види и разбере от скапаната му държава (дереждето на което толерира, щото му е толкова акъла) младите и кадърните бягат, никои не ще да ражда и след 30-40 години, не араби и турци ще са му проблема, а циганското мнозиство, което ще до..бе това което е остнало от държавата.

Стефане, не прекалявай с истериите на Ориана Фалачи(не ми е любимка тая истерична откачалка, впрочем, мир на праха и):-) А сериозно- не всичките бежанци са мюсюлмани. Всред тях има асирийци, арамейци, маронити и други, които са християни. Да не говорим, че те и нямат желание да остават в БГ, че да трябва "бой и обратно в Турция". Те и не са някакви си незаконни гастарбайтери, те хора, на които страните са разрушени и съсипани, т.е. бежанци. Пък за християните всред тях съществува риск за живота им, ако останат в страните си. Не казвам, че прекалената либералност към Исляма на западняците не е сериозен проблем( чийто корени са в резултатите от ВСВ, по-специално Холокоста), но то и затова трябва да има ясен политически консенсус в Западна Европа по отношение кое в поведението на хора от чужди култури е желано и кое не, как наистина да се приспособяват към местната среда и да са полезни на обществото, не просто бой само щото били някакви различни там. Иначе наистина се повтарят нещата от ВСВ. Прочее, като се казва, че след като са мюсюлмани, са вредни за БГ, то какво да правим с помаците, турците и т.н. Не виждам те да са вредни с нещо, пък са мюсюлмани.

Пожелавам на головодниците и цървулите, които не са виждали наживо нито сириец, нито кюрд, нито помак или български турчин, обаче са решили, че те са вредни за България, "добър живот"да с циганите...

Аз за щастие няма да съм жив, когато дойде онова време, но жалко за добрите хора в България..

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 96
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

Пожелавам на головодниците и цървулите, които не са виждали наживо нито сириец, нито кюрд, нито помак или български турчин, обаче са решили, че те са вредни за България, "добър живот"да с циганите...

Аз за щастие няма да съм жив, когато дойде онова време, но жалко за добрите хора в България..

Ми аз затуй го питам наш Стефан, щото аз съм учил( когато бях ученик) и сред турци, и сред помаци, и сред роми, освен това мой роднина е женен за туркиня. Та нека ми отговори- помаците и турците с какво са "вредни". Не се надявам на смислен отговор, различен от мантрата, че просто са..."вредни".

Редактирано от kall
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

“Európa, gyerekes és öngyilkos liberalizmusa miatt, hamarosan aláhanyatlik. Európa alkotta meg Hitlert, és Hitler után a kontinensnek nincsenek érvei: a kapuit szélesre tárja az iszlám előtt, nem mernek többé beszélni fajról és vallásról, miközben az iszlám csak az idegen fajokkal és vallásokkal szembeni gyűlölet nyelvét ismeri”
“Beszélnék arról, hogy a muzulmánok elárasztják, megszállják és elpusztítják Európát, és hogy az európaiak hogyan viszonyulnak mindehhez, az öngyilkos liberalizmussal és a buta demokráciával. (…) Mindig ugyanúgy végződik: a civilizáció eléri az érettség bizonyos fokát, ahol már nemcsak hogy nem képes megvédeni önmagát, hanem látszólag érthetetlen módon a saját ellenségét imádja.”
Kertész Imre

Европа заради детинският и самоубиен си либерализъм, скоро ще пропадне. Европа сътвори Хитлер и след него континентът няма аргументи: отваря на широко вратите си пред ислама, не смеят вече да говорят за расове и религии, докато ислямът познава само езикът на омразата срещу чуждите нации и религии" Говорят за това, че музулманите окупират, заливат и унищожават Европа и европейците как се отнасят към това, със съмоубийствен либерализъм и проста демокрация.(...)Винаги еднакво завършва: цивилизацията достига едно ниво на развитие, кадето вече не че не е способна да се отбранява, но по някакаъв неразбираем начин люби своите врагове....

Имре Кертес

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BC%D1%80%D0%B5_%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B5%D1%81

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ха, Ник, а ти защо гледаш от високо, гаче не си от тоя народ. Ако не си, по-добре не давай акъл, щото пази боже от такива като теб да ни управляват.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Всеки закон подлежи на непрекъснато обсъждане за годността си и адекватността си на реалностите. Много е просто всъщност. И на постоянна преценка за целесъобразността му.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аман от тролене. Аз говоря за спазване на законите и върховенство на закона ти ми говориш за либерализъм..

На сто процента съм съгласен с Перкунас - ей затова сме на тоакова дережде, и няма да се оправим. Няма да се оправим докато Бг- цървулите смятат (смятаме, защото и аз съм българин) че законите могат се спазват избирателно - т.е да си избираме кои закони да спазваме

И дереджето ще става по-лошо.. Бг-цървула явно малко са били, защото още не му стига акъла да види и разбере от скапаната му държава (дереждето на което толерира, щото му е толкова акъла) младите и кадърните бягат, никои не ще да ражда и след 30-40 години, не араби и турци ще са му проблема, а циганското мнозиство, което ще до..бе това което е остнало от държавата.

Пожелавам на головодниците и цървулите, които не са виждали наживо нито сириец, нито кюрд, нито помак или български турчин, обаче са решили, че те са вредни за България, "добър живот"да с циганите...

Аз за щастие няма да съм жив, когато дойде онова време, но жалко за добрите хора в България..

Навсякъде по света законите се спазват избирателно. Вярно при нас нещата са по-просташки, но в бедна държава не можеш да очакваш чудеса. Тук Перкунас ще рече, ама в Германия не е така. Не е за гашниците, защото не разполагат с нужните финанси, за да въздействата на съдебната системата. Виж при корпорациите и богатите престъпници нещата са други. Да ти припомням ли че известния сръбски бандит Сретен Йосич бе осъден в Холандия на скромните 3 г. затвор.Йосич е отговорен за убийства, наркотрафик и т.н. И пак холандски съд осъжда на 4 години българин за сводничество.Къде е едното, къде другото. В Мюнхен прокуратурата разследваше една много известна корпорация (даже има и филиал в БГ) за подкупи на държавни служители при получаване на държавни поръчки. Естествено нещата бяха замазани, лицата от корпорацията, които са разследвани бяха преместени на други позиции и нещата се оправиха. Ей ти го върховенството на закона на Запад, същото каквото и у нас само че по-финно маскирано. В богата страна съдебната система е достатъчно добре пратена, та Сульо и Пульо да не могат да си позволят да подкупват. Само че хорицата с розови очилца си мислят че на Запад всичко е извънземно. Но все пак ставаше въпрос за бежанците. От страна на либералната опозиция нещо не виждаме смислени аргументи, за защита на тезата си. Истеричните писъци не са похдоящи в случая.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не знаех, че призив или дискусия за прилагането на един закон и наредба, пък било то и по отношение на чужди граждани, които имат право да подават молба за бежански статут и закрила, означавало "розови очила"... Ма то затова държавата ни е на това дередже и оправия скоро няма да има...

Тези наредби са ни вменени от ЕС, те не са наши и нямат нищо общо с нашия национален интерес. И след като са вредни за нас, трябва да сме най-големите глупаци, че да ги спазваме. А що се отнася до това какво Европа, много добре знаем какво е. То това е същината на проблема.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Навсякъде по света законите се спазват избирателно. Вярно при нас нещата са по-просташки, но в бедна държава не можеш да очакваш чудеса. Тук Перкунас ще рече, ама в Германия не е така. Не е за гашниците, защото не разполагат с нужните финанси, за да въздействата на съдебната системата. Виж при корпорациите и богатите престъпници нещата са други. Да ти припомням ли че известния сръбски бандит Сретен Йосич бе осъден в Холандия на скромните 3 г. затвор.Йосич е отговорен за убийства, наркотрафик и т.н. И пак холандски съд осъжда на 4 години българин за сводничество.Къде е едното, къде другото. В Мюнхен прокуратурата разследваше една много известна корпорация (даже има и филиал в БГ) за подкупи на държавни служители при получаване на държавни поръчки. Естествено нещата бяха замазани, лицата от корпорацията, които са разследвани бяха преместени на други позиции и нещата се оправиха. Ей ти го върховенството на закона на Запад, същото каквото и у нас само че по-финно маскирано. В богата страна съдебната система е достатъчно добре пратена, та Сульо и Пульо да не могат да си позволят да подкупват. Само че хорицата с розови очилца си мислят че на Запад всичко е извънземно. Но все пак ставаше въпрос за бежанците. От страна на либералната опозиция нещо не виждаме смислени аргументи, за защита на тезата си. Истеричните писъци не са похдоящи в случая.

Ама в България изобщо не се спазват законите! Затова и в нашата държава е най-готино и всички са толкова доволни, че след 20 години в България никой няма да е останал! Доволен ли си?

Говориш за либерална опозиция. Каква е тази опозиция? В България опозиция има ли? Между другото аз изобщо не се самоопределям като либерален, но е твой собствен проблем, че не може да го разбереш. Как да е.

Та от другата страна досега видяхме най-малко

  • argumentum ad hominem,
  • класическата теория за юдео-масонско-рептилски заговор на илюминатите,
  • бягане от конкретика

Това не са никакви аргументи. И дори не са по правилата на форума.

Тези наредби са ни вменени от ЕС, те не са наши и нямат нищо общо с нашия национален интерес. И след като са вредни за нас, трябва да сме най-големите глупаци, че да ги спазваме. А що се отнася до това какво Европа, много добре знаем какво е. То това е същината на проблема.

Ти може ли да посочиш какъв е нашия национален интерес?

Това е едно кухо и лишено от съдържание понятие. И още един жокер: тези кухи три думи са по-сериозен проблем от проблемите, които евентуално някакви си сто хиляди пришълци биха създали в Германия. Та България не можа да реши проблемите на засегнатите стотици от наводненията миналата и по-миналата година.

Бог да пази България от такива патриотари като Стефан и КГ125. :excl:

Have a nice day.

:grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

От страна на либералната опозиция нещо не виждаме смислени аргументи, за защита на тезата си. Истеричните писъци не са похдоящи в случая.

Абе либералната опозиция (в мое лице поне) още си чака отговорите( конкретни, ясни и точни) на поставения по-преди въпрос.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Има ли проблем Европа, като цяло и България в частност с бежанския поток ? Да вземем пример с една Швеция. Население около 9 милиона. Всяка година е заливана от 100 - 200 хиляди имигранти. Техният брой не само не намалява, а расте в геометрична прогресия. Това проблем ли е ? А след 20-на години с тези темпове ще бъде ли проблем ? Средно статистическо шведско семейство има по 1,5 деца, пакита и подобни пришълци- 5-7 деца. Новите - сирийци, иракчани, нигерийци, афганистанци -няма да се изложат с по-малко. Проста аритметика и ще се види след X години, кой колко ще да е. За добро ли за лошо Швеция ще е променена. Факт. Тези, които направиха Швеция- ШВЕЦИЯ, няма да са същите. Густав, Свен, Магнус, Ларш, Бьорн, Ерик, ще бъдат заменени от Мохамед, Хасан, Абдул, Джамил. Ако кажем, че не е така, то има статистики, които излизат чат-пат, може да се хвърли по едно око или просто да се поразходи човек по предградията на Малмьо и Гьотеборг. Като написах предградия се сетих за Париж :doh: предлагам облог (бас) който знае(познава) французин под 40 години, на който бабата и дядото от едната страна и grands parents от другата да са французи - тоест да няма "теч" по веригата да казва. Веднага му пращам бутилка хубаво вино. Та за Швеция ще ми е тъжно. Синоним са на качество и висок стандарт, че и империя са си били за известно време, въобще перлата на Скандинавия. Не като норвежците облагодетелствани от петрола. А за България, който каже, че няма проблем с бума на ромската раждаемост, масовата емиграция на българи, особено на млади и образовани хора, то той си е породист щраус с дълбоко заровена в тинята глава.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Брюкселските евроидиоти действат като фармацевтичните компании /те поне знаят защо/ - не се борят с причините за "явлението", а гледат да лекуват последиците от него.....да му мислят потомците на сегашните европейци, които ще живеят в бъдещия Арабско-ислямски съюз Еврабия.

Редактирано от JImBeam
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Безнадежден случай сте ми всичките, какво друго ми остава да кажа:-) Правилно ви се рече, че даже не знаете какво представлява тази "бяла" Европа, дето я "защитавате", никой от вас не е стъпвал там даже, но инак много знаете...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Европа няма религиозен и културен проблем със сирийските бежанци, защото е одобрила молбите на стотина хиляди човека, останалите още толкова са нелегални..

"Проблема" със сирийските бежанци го създават политиците, за печелят дивиденти.

и народа по форумите (дето му лазят булечки в главите, както се изразява Перкунас)

Ако някой си беше направил труда да се поразрови и попречете нещо- щеще да знае че най-многобройната група имигранти в Германия през 2014 са румънците, следвани от поляците и ..българите

Някои тук ще познае ли колко са харесвани и приети тези хора от германците (вклю

чват се и циганите, които се приемат за румънски и съответно български емигранти)?

ПС

В България, броят на бержанците, получили убежище и статут (брой хора на 100 000 човека насение) е 2 пъти по-голям от този в Германия,

(Ние имаме нужда от свежа кръв,стига тези хора да нямат нищо общо с циганите)

http://www.multikulti.bg/unbulgarians/gallerybg.html

ППС

Аз съм може би единствения човек от форума който дружи с българин живеещ с циганка

(човекът има голямо сърце), та мога ви уверя от първо лице че турските цигани са асоциални.и за самите себе си (дори и да приемем че мнозинството не крадят и

и са мирни хора)

- болшинството не се женят за пред закона ( не подписват)

- всяка трета жена бяга от мъжа си, при друг мъж,и оставя децата в родата на мъжа.

- някои от жените бягат при друг мъж и раждат дете от него без да са се развели с предишния си съпруг (разводите изискват разходи, а повечето цигани нямат пет лева в джоба си за ракия и хляб), та детето остава да се води на мъж, които никога не го е виждал..

- циганите по селата и малките градове се качват и карат колите си

без да са правоспособни водачи (става дума за пари, но и за уважение на закона)

- повечето са неграмотни ( не могат да четет и дори да смятат) и безпросветни, изключвам последното поколение, за което някаквото образование става ценност.

-и т.н.

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Безнадежден случай сте ми всичките, какво друго ми остава да кажа:-) Правилно ви се рече, че даже не знаете какво представлява тази "бяла" Европа, дето я "защитавате", никой от вас не е стъпвал там даже, но инак много знаете...

Разбира се. За какво да ходя по Европата, друго си е у наше село. Нали хващам телевизия Ат*ка, друго ми не треба. Там Волен показва и доказва какво става , има само гейове, араби и негрота. Ама вий не го гледате и затуй незнайте нищо. И в САШ нема да стъпя, защото ще ме убият, нали ги гледам по филмите. Ако случайно не ме убият гангстерите, ще ме отнесе някой тайфун. При всички случаи ще дам фира. @Kall, като закъсам мога ли да дойда при теб? Ама няма да ме сложиш да спя в кухнята на миндера, нито в хола на канапето, защото ще е дискриминация, а ще ме сложиш в спалнята при жена ти - аз от едната страна, ти от другата,така няма да нарушиш правата ми и ще сме равни.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Безнадежден случай сте ми всичките, какво друго ми остава да кажа:-) Правилно ви се рече, че даже не знаете какво представлява тази "бяла" Европа, дето я "защитавате", никой от вас не е стъпвал там даже, но инак много знаете...

Спазвайте си обещанията - пост№49 :haha:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И какво сега, от липса на смислени аргументи го удряте на ad hominem, така ли? Само толкова ли ви стигат силите, разочаровате ме, очаквах по-смислена критика и опозиция от вас, "БГ-неоконсервативните", "защитниците на бяла Европа", пък то го израждате в кръчмарска свада:-) Барем, като се споменаха статистики, що ги не покажете, та да се види наистина какво е положението, кои колко ражда и т.н. Въздух под налягане сте ми:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Kall, не те карам на мен да вярваш. Сега блиц : бил ли си в Париж ? Да или не. Аз залагам, че не си. Защото ,ако си бил, щеше да ти направи нещо впечатление, извън кулата, Лувър, Сена и прочие, нещо друго. Но съм сигурен, че имаш познати, които са били. Простичко е - попитай ги. Разбира се да са били за по дълго, не от летището до шанз елизе или Версай и после обратно. То се набива на очи, няма да видиш статистика колко е броя на чернокожите. Има данни за мюсюлмани като процент. Не знам, защо се инатиш и не признаеш, че етнически Европа ...хайде да го кажа обогатява, ама си е баш променя. С тези темпове как ги виждаш нещата ? https://fr.wikipedia.org/wiki/Démographie_de_la_France

Редактирано от Евристей
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Че то Париж няма как да не е кофти, французи са. Но какво от това, че е пълно с цветнокожи и араби. И те са хора. Какво решение се предлага- газови камери?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Прекалено много му се връзвате на kall. Неслучайно на статусът му пише: "SLEEPLESS TROLL:-)". Просто е пропуснал да си сложи подходящ аватар ----- > 33707927.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Сега пък и трол съм бил... Ти лично виждал ли си трол? И не бих си го сложил тази грозотия за аватар, много е неестетично, няма да ми ходи на костюма и вратовръзката...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ако някой си беше направил труда да се поразрови и попречете нещо- щеще да знае че най-многобройната група имигранти в Германия през 2014 са румънците, следвани от поляците и ..българите

Че и лъжеш на всичкото отгоре. Най-много са турците

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Germany#Foreign_nationals_in_Germany

Само че не забравяй че тези статистики не включват нелегелните имигранти.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И какво сега, от липса на смислени аргументи го удряте на ad hominem, така ли? Само толкова ли ви стигат силите, разочаровате ме, очаквах по-смислена критика и опозиция от вас, "БГ-неоконсервативните", "защитниците на бяла Европа", пък то го израждате в кръчмарска свада:-) Барем, като се споменаха статистики, що ги не покажете, та да се види наистина какво е положението, кои колко ражда и т.н. Въздух под налягане сте ми:-)

При теб и компанията липсва изобщо някаква теза. Според вас трябва да си ги отглеждаме имигрантите, защото така наредили от Брюксел, нали те са началниците. Сега от там искат да ни приемем още бежанци и според вас ние трябва да се съгласим на драго сърце, пак поради същата причина. Айде малко статистики "изследвания сочат, че за да се запази броя на населението в Европа е необходимо да има прираст от 2.1, докато понастоящем тази пропорция е 1.5, което води до намаляване на европейците. На този фон възпроизводството при мюсюлманите се колебае между 2.5 и 3. Съществуват различни оценки за общия брой на мюсюлманите, живеещи в Европа. Според някои от тях, става дума за около 45 млн. души, от които между 5 и 6 млн. във Франция, и 2-3 млн. във Великобритания. В Барселона броят на мюсюлманите достигна 30% от жителите, в Стокхолм – 20%, в Ротердам и Амстердам – 25%, а в британския Лутън – над 50%. Британският изследовател Кристофър Колдуел пък припомня, че през 2006 г. 57% от новородените в Брюксел са били мюсюлмани с имена като Мохамед, Хамза или Махди. На този фон през 2010 г. Европа преживя демографски спад - макар населението й да се увеличи с 1.4 млн. души спрямо предходната година и по този начин достигна 500 млн.души, в 19 европейски държави това се дължеше на имиграцията.Според австрийско проучване от 2010 г., обхванало 500 респонденти от арабско-мюсюлманските общности, 76% от тях се самоидентифицират като мюсюлмани, а не като австрийски граждани. В отговор на въпроса за отношението към държавата Австрия, 79% от респондентите я считат за "враг". Според властите в страната, мюсюлманите там могат да бъдат класифицирани в четири групи - 18% от тях са силно фанатизирани, 27% са привърженици на традиционната религия, 31% - умерени мюсюлмани и 24% - светски настроени мюсюлмани. Общият им брой е около 400 хил. души в страна с 8 млн. обитатели. Според друго изследване, около 45% от австрийските мюсюлмани отказват да се интегрират, при това няма значение дали са представители на първо или трето поколение имигранти, нито коя е страната на произход – Турция, Чечения или някоя арабска държава. Според проучване на американския специалист по тези проблеми и психолог Марк Сигман, в което участвали 400 привърженици на "Ал Каида" от Близкия изток, Източна Азия, Северна Африка и Европа, 85% от респондентите твърдят, че са се радикализирали в Европа, а не в страната си по произход."

Че то Париж няма как да не е кофти, французи са. Но какво от това, че е пълно с цветнокожи и араби. И те са хора. Какво решение се предлага- газови камери?

Ако не си разбрал тук дискотираме хората, а не пандите.

Та от другата страна досега видяхме най-малко

  • argumentum ad hominem,
  • класическата теория за юдео-масонско-рептилски заговор на илюминатите,
  • бягане от конкретика

Проблемът е че си "видял" нещо, което го няма. Тези розови очилца много пречат на виждането.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Или на по-човешки език за унгарските неволи:

Как бежанците се отблагодариха на Унгария

http://news.ibox.bg/news/id_36669820

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...