Отиди на
Форум "Наука"

Отворен клуб  ·  28 потребители

Пътуване

Вашите дестинации през 2015


Recommended Posts

  • Потребител

за мен: Юго-западна Англия - Корнуол (Kernow) и Девън - има пешеходен маршрут Southwest coastal path около крайбрежието - към 200 км, но се минават доста природни паркове, замъци, всякаквите мини-стоунхенджи по пътя и естествено "Мон - сен - Мишел".

Southwest coastal path

cornwall-walking.jpg

St Michael's Mount

MountSkyscanCORBIS460.jpg

Tintagel Castle

ruins-tintagel-castle-uk.jpg

Dartmouth Castle

aerial_NX7C6715.jpg

Men-an-tol

men_an_tol_ground_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • Потребител
On ‎05‎.‎01‎.‎2015 at 14:22, Last roman said:

мен ми се оди в Португалия и Сицилия в интерес на истината, може и в Тунис за следващата НГ.

В Португалия вече се ходи лесно - пуснаха БГ-чартър до Лисабон. и взех че го пробвах :). Задължително - Синтра, Обидуш,Кашкайш - страхотни градчета , мечтата на сърфистите - Назаре , Кабо да рока-едно време се е считало че там свършва света, Евора - малко прехвалено, нищо особено, пещерите в Лагос, страшно много неща могат да се видят -  Кулата Белем,Фатима, катедралата Алкобаса…. и непременно да опиташ бирата им. Имат 2 основни марки, на мене ми хареса  Сагреш.  Сега тръгнахме от Лисабон на юг до техния слънчак- Алгарве, другия път - от Лисабон на север.

Редактирано от JImBeam
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

хе, стара тема изкопа. Но пък е забавно човек да си спомни какви планове си е правил тогава, а какво е излязло. В крайна сметка през 2015 посетихме с жената Рим, Албуфейра /баш океанската ривиера на Потругалия/ и Санторини.

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...