Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

  • Модератор Военно дело

И накрая две филмчета бонус за всички феминистки. Ето така се доказва равноправието между жени и мъже, а чрез идиотски конвенции.

 

 

 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,1k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Модератор Военно дело

Тигрите продължават да заемат части от пустинята в каламунския котел.

 

каламун9.jpg

Редактирано от Frujin Assen
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

МЪЛНИЯ В БГ НУКА !!!

ПРЕВРАТ В САУДИТСКА АРАБИЯ !!! 

Нещо се случва в Ер Риад, столицата на Саудитска Арабия. Чува се автоматична стрелба. Носят се слухове, че монархът е евакуиран в близка военна база. Носят се слухове, че това е преврат. Чакаме новини !!!

 

 

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
1 hour ago, Frujin Assen said:

МЪЛНИЯ В БГ НУКА !!!

ПРЕВРАТ В САУДИТСКА АРАБИЯ !!! 

Нещо се случва в Ер Риад, столицата на Саудитска Арабия. Чува се автоматична стрелба. Носят се слухове, че монархът е евакуиран в близка военна база. Носят се слухове, че това е преврат. Чакаме новини !!!

 

 

Saudi forces shoot down 'toy drone' near royal palace

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, Frujin Assen said:

МЪЛНИЯ В БГ НУКА !!!

ПРЕВРАТ В САУДИТСКА АРАБИЯ !!! 

Нещо се случва в Ер Риад, столицата на Саудитска Арабия. Чува се автоматична стрелба. Носят се слухове, че монархът е евакуиран в близка военна база. Носят се слухове, че това е преврат. Чакаме новини !!!

 

 

Фружине, възможно ли е това да е просто " ТАНЦ СЪС САБИ " а не опит за преврат в чест на току що започнала ПРОЛЕТ ?

Пролет

Пролет моя, моя бяла пролет,
още неживяна, непразнувана,
само в зрачни сънища сънувана,
как минуваш ниско над тополите,
но не спираш тука своя полет.

Пролет моя, моя бяла пролет -
знам, ще дойдеш с дъжд и урагани,
бурна страшно, огненометежна
да възвърнеш хиляди надежди
и измиеш кървавите рани.

Как ще пеят птиците в житата!
Весели ще плуват във простора...
Ще се радват на труда си хората
и ще се обичат като братя.

Пролет моя, моя бяла пролет...
Нека видя първия ти полет,
дал живот на мъртвите площади,
нека видя само твойто слънце
и - умра на твойте барикади!

Никола Йонков Вапцаров

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Продължаваме с новините.

Новина с лаг във времето, забравил съм да я пусна. ХТШ от Ярмук са се включили в бойните действия на страната на Халифата. 

Гражданската война в Идлиб продължава. ДТС са успели да превземат няколко села от ХТШ в провинция Алепо и да убият някакъв командир на име Абу ал Бара. 

В Дераа боевете между ХТШ и Халифата продължават. ХТШ публично са екзекутирали пленени халифатци.

Руската и сирийска авиация бомбят Кафр Зита и Латамин в благословенния Идлиб.

От Каламун са заминали първите автобуси за Джараблус.

В Рака арабите се жалват, че кюрдите ги грабят като най долни разбойници.

Сирийците се придвижват в Ярмук от север по малко.

ярмук2.jpg

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Съобщение, че кюрдите недоволстват, че опозиционерите от Рухайба вместо в Джараблус са разтоварени в Африн.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

ВРЕМЕ Е ЗА НОВИНИ!!!

Пустинната част на Каламун вече е заета от сирийската армия. Останаха само градовете, където евакуацията върви.

каламун10.jpg

 

В благословенния Идлиб гражданската война продължава. ДТС ( обединението между Ахрар аш Шам и Нуредин ас Зинки) са превзели селата Биструн, Аджел, Такад и Ал Абузим. Водят се боеве при Джабал ас Завия и Мариян.

Преговорите за капитулация на Растан се провалиха напълно. Сирийците са започнали да обстрелват котела.

 

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Поради технически проблем не мога да пиша от компютъра, а само от телефона. Накратко. В Каламун продължава капитулацията и извозването. В Ярмук продължават ожесточените боеве. Говори се, че след Каламун тигрите заминават за Растан.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

   Всички знаем, че прогресивните сили на непобедимите винаги бомбят за мир и благоденствие.Досега си мислех, че миротворците искат само да освободят братския сирийски народ, подкрепяйки демократичния режим на Асад.Но империалистическите подлоги от Фактор бг. разправят, че от Сирия мирише на газ.Настръхнах от възмущение.Възможно ли е това?

ИДИЛ и сирийската касапница – проект на руското ФСБ

"Идеята за "Ислямски газопровод" се превърна в смъртоносна заплаха за „Газпром”, тоест за режима на Путин"

Статията не се препоръчва на лица под руско влияние!:116:

http://www.faktor.bg/bg/articles/petak-13/idil-i-siriyskata-kasapnitsa-proekt-na-ruskoto-fsb

 

 

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 часа, vvarbanov said:

   Всички знаем, че прогресивните сили на непобедимите винаги бомбят за мир и благоденствие.Досега си мислех, че миротворците искат само да освободят братския сирийски народ, подкрепяйки демократичния режим на Асад.Но империалистическите подлоги от Фактор бг. разправят, че от Сирия мирише на газ.Настръхнах от възмущение.Възможно ли е това?

ИДИЛ и сирийската касапница – проект на руското ФСБ

"Идеята за "Ислямски газопровод" се превърна в смъртоносна заплаха за „Газпром”, тоест за режима на Путин"

Статията не се препоръчва на лица под руско влияние!:116:

http://www.faktor.bg/bg/articles/petak-13/idil-i-siriyskata-kasapnitsa-proekt-na-ruskoto-fsb

 

 

Искаш да кажеш че за нас е важен някакьв си газопровод, а не демократизирането на изстрадалия сирийски народ ? Да разбирам ли, че страните от Персийския залив и от Запада поддържат не демокрацията а някакъв си газопровод ? Не вярвам. Сам наследника принц Салман и емира на Катар казаха че се борят за демокрация ! Макрон също го  потвърди. Те никога не са говорили за газопроводи а за демокрация ! Явно е някаква клевета насочена срещу демократичните пролетни процеси.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело
Преди 11 часа, vvarbanov said:

   Всички знаем, че прогресивните сили на непобедимите винаги бомбят за мир и благоденствие.Досега си мислех, че миротворците искат само да освободят братския сирийски народ, подкрепяйки демократичния режим на Асад.Но империалистическите подлоги от Фактор бг. разправят, че от Сирия мирише на газ.Настръхнах от възмущение.Възможно ли е това?

ИДИЛ и сирийската касапница – проект на руското ФСБ

"Идеята за "Ислямски газопровод" се превърна в смъртоносна заплаха за „Газпром”, тоест за режима на Путин"

Статията не се препоръчва на лица под руско влияние!:116:

http://www.faktor.bg/bg/articles/petak-13/idil-i-siriyskata-kasapnitsa-proekt-na-ruskoto-fsb

 

 

Благодаря за предупреждението, няма да я чета.

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 3 часа, Frujin Assen said:

Достигат слухове, че ХТШ от Ярмук са кандисали да хванат зелените автобуси за Идлиб.

Този Идлиб взе да става легендарен.Колко ли опозиционери вече приюти?А оттам къде ще ги евакуират?

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Бавното придвижване в Ярмук продължава. В Камишли са взривени големи оръжейни складове. Предполага се местните араби правят мръсно на кюрдите.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...