Отиди на
Форум "Наука"

Средна възраст на потребителите


  

45 потребители са гласували

  1. 1. На колко години сте?

    • до 14 години
      0
    • от 14 до 18 години
    • от 18 до 26 години
    • от 26 до 36 години
    • от 36 до 46 години
    • над 46 години


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Тази година навършвам... 740 години.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Фууууу, баси феодалните старци сте вие бе!!! Къде сте тръгнали с наука да ми се занимавате? Я грабвайте бастуните и бегом на село да гледате кокошки! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз обаче съм най-феодалния старец!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Пазителю на Времето, Романа е по-дърт от теб ;). Ама пък не е феодален, в контекста на новите икономически теории си чисто капиталистически ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Фууууу, баси феодалните старци сте вие бе!!! Къде сте тръгнали с наука да ми се занимавате? Я грабвайте бастуните и бегом на село да гледате кокошки! :)

ЗабравилЕ сме си нЕкъде феодализЪма, та стоиме тука :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Биология

Аз съм още малък, и се не разбирам, и върша глупости!

Така е по - забавно.

Не 'ща, пък, да съм голям и велик чичко!

Някак си е скучно.

Ей, чичковците, върнете си ни бъдещето, че като проходим да има къде да лудеем!

Редактирано от goshawk
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз съм още малък, и се не разбирам, и върша глупости!

Така е по - забавно.

Не 'ща, пък, да съм голям и велик чичко!

Някак си е скучно.

Ей, чичковците, върнете си ни бъдещето, че като проходим да има къде да лудеем!

Ей, неизлюпено яйчице, аз дето помня строежа на Вавилонската кула (само дето не помня на колко години бях тогаз) още върша глупости, а ти си се закахърил за това. :grin:

ПП - като стана дума за глупости, та се сетих как преди 500 години (ей, все едно, че бе вчера) онзи младок Еразъм, написа цяла книга като му разказвах автобиографията си...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз пък си спомням как изригна Везувий. Тъкмо си допушвах наргилето на терасата на вилата в Оплонтис /след успешната дегустация на кана фалернско вино/. Та първоначално си викам - брей, какъв дим изкарах, чак планината отсреща се опуши. Но след малко се домъкнаха робите и ме понесоха навън към каляската, че положението много бързо стана напечено. Даже не успях да си довърша мемоарите за Юдейската война. Ама едно френдче си понаписа неговата гледна точка впоследствие.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз пък си спомням кръстоносните походи, превземането на Константинопол от рицарите, рицарско-монашеските ордени, Инквизицията, реконкистата в Испания, управлението на Чингиз хан, пътуването на Марко Поло в Китай и на Гийом дьо Рубрук в Монголия, неуспешните нападения на монголите над Япония, появата на първите готически катедрали, построяването на голямата джамия в Кайруан (в Тунис), на двореца Алхамбра в Гранада (в Испания) на "чудото" в Le Mont Saint-Michel във Франция, навлизането на арабските цифри в Европа...

Все интересни събития...

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Биология
... Ехнатон много обичаше Лили Иванова.

Нормално, Баба Лила поВни историята, още преди Големия взриФ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 месеца по късно...
  • Потребител

Аз в предишното си прераждане бях в свитата на Нефертити... хубави времена бяха...

Ехнатон много обичаше Лили Иванова.

Хахахахха тя Лили Иванова от ино време световно известна :D И в древен Рим концерти е изнасяла.

Иначе аз съм на 1332 от Хан Аспарух времето. 681 година :D

http://youtu.be/gCj5cZrQx3A

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 years later...

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...