Отиди на
Форум "Наука"

Какво стана сега с тоя край на света?


Recommended Posts

  • Потребител

На 21 декември 2012 г. Земята ще премине през астрономически пръстен, наречен "Photonic Belt". Започвайки с Уругвай в 1:00 през нощта, а след това в Аржентина, Чили, Перу, Колумбия, Мексико по света ще се изключи всичко и в продължение на три дни ще живеем в пълна тъмнина. НАСА потвърди този факт на 4 декември. Казано е, че докато трае абсолютната тъмнина ще почувствате студена светлина.

"Няма да се случи нищо лошо, това е уникален феномен, който се повтаря през всеки 11 хиляди години." Съветват да останете заключени в домовете си, тъй като няма да има електричество.

ДОПЪЛНЕНИЕ: Ако копирате това съобщение в Фейсбук, ще бъдете спасени и ще имате електричество и интернет през критичните 3 дни, ще имате каси бира, 3 еднорога да ви защитават, армия от елфи, които ще се борят за вас, ангел за демоните и участие в томболата за бронята на Волтрон.

От Фейса

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ще имате каси бира, 3 еднорога да ви защитават, армия от елфи, които ще се борят за вас, ангел за демоните и участие в томболата за бронята на Волтрон.

От Фейса

Предпочитам две елфКи, плюс каса бира.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

До колко е вярно това, което казваш Mitaca? От толкова хипотези, които прочетох, една не пишеше за това, което казваш ти. Та ние за 3 дни в пълна тъмнина и без електричество в този сезон ще умреме от студ е човек, ти викаш, че е невероятен феномен, след като няма да има капка светлина, която да грее планетата.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А... Па за 3 дена без слънчева светлина и електричество, как очакваш да се оцелеее... Тия температури ще са от сорта на -100 градуса из цялата планета, ще си умреме като кучета. Дали заради това са изпонаправили бункери, за да се скрият за 3 дена в тях и да оцелеят?

Редактирано от sa6opi4a
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Човече, това е майтап от фейса, но дори да стане така какви т-ри от - 100 (предполагам целзия) те гонят? В Африка и около Екватора ще си е жега, а там не им трябва електричество, беж там тогаз, ама побързай!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

До колко е вярно това, което казваш Mitaca? От толкова хипотези, които прочетох, една не пишеше за това, което казваш ти. Та ние за 3 дни в пълна тъмнина и без електричество в този сезон ще умреме от студ е човек, ти викаш, че е невероятен феномен, след като няма да има капка светлина, която да грее планетата.

сашопича,

ти явно сериозно проучваш въпроса

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ммм, има го из нета това за 3 days darkness. Колко е вярно и то, знае ли се. Е, може ли да не си сериозен за такова нещо? Най-тъпо ще ми е, ако се крие нещо и не се казва и накрая ще трябва да го видя със собствени очи. Не знам кое му е трудното да излязът и да кажат - Ще се мре, да знаете. Правете каквото искате.... Но все ми се струва, че ако направят това, те няма да могат да се скрият където трябва, за да оцелеят.

Редактирано от sa6opi4a
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Ако Сирия падне до 21 - по Ванга се задава кофти ситуация. Ако не - краят се отлага за 3797г. по Нострадамус; тогава в резултат на разширението на Слънцето ... а бе сещате се какво става със Земята. :hmmm: За таз година нямам бункерче, ама си викам да се позабързам и да си направя такова поне за през 3797г. :laughing1: (е, надявам се Нострадамус да прави сметките от новата ера, а не примерно да е незакръглена годишнина от превземането на Малгиум от Хамурапи).

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Сашо - взимаш три кила първокачетвена шунка, суджуци, две дамаджани червено и две бяло вина, ракия от някой дядо печен селски, 10 кила зелев сок за заранта, сиренце и лук за следващия ден и една булка - може и твоята, може и друга.

Заключваш се яката у вас - вземи си и свещи, кбрит, електрически фенер, не, че ще ти трябват, ама така да има.

Два дни след 21-ий того, излез навън и виж резултата.

Редактирано от КГ125
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Ми да има с кого да си каже наздраве човека! Аз бих препоръчал още една тава шопска салата, така със зехтин (за по здравословно) и чесън и с булчето, ха наздраве, ха наздраве!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ей, да ви чуе Алвата какви пак си ги мечтаете по повод края на света и ще каже: Аз нали ви казвам, че в този форум само пияници се навъртат?! :grin:

Редактирано от DendroaspisP
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

алвата като не му харесва да пие да взима наркотици

нищо не му пречи да изкара края на света с едно наргиленце и хубав хашиш например

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Сашо - взимаш три кила първокачетвена шунка, суджуци, две дамаджани червено и две бяло вина, ракия от някой дядо печен селски, 10 кила зелев сок за заранта, сиренце и лук за следващия ден и една булка - може и твоята, може и друга....

....и ми се обаждаш да идвам на гости :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не разбрах що му е булката? Да го подяжда ли? Или просто...за компания ;).

Ми наборе, на млад човек ми изглежда, може пък и да му трябва... Пък и краят на света е, какво друго да прави човек?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не разбрах що му е булката? Да го подяжда ли? Или просто...за компания ;).

Има решение и този последен проблем преди края. Ще си намери някоя булка, която е хем дашна, хем злояда.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
но не е като да трябва да вярваме на НАСА, след като се знае какви са лъжци.

Точно така пич, от НАСА са лъжци, от БАН са лъжци и всички учени са лъжци и вече са в бункерите. Само тия с теориите за края на света от х-нет, форума на НГ и тн. ги разбират нещата, продължавай да им вярваш и далече ше стигнеш.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Това ми напомня, че и ние като част от световната научна конспирация трябва да сме вече по бункерите. Как върви презапасяването с водка, че не искам след половин година да изпадна в остър алкохолен глад.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ей, да ви чуе Алвата какви пак си ги мечтаете по повод края на света и ще каже: Аз нали ви казвам, че в този форум само пияници се навъртат?! :grin:

виждам аз накъде отиват нещата. хора, имаме работа да вършим - темата за македония и коминтерна стои отворена. До края на света тоя въпрос трябва да го решим, че ми трябва за нова година, като ида там. Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това ми напомня, че и ние като част от световната научна конспирация трябва да сме вече по бункерите. Как върви презапасяването с водка, че не искам след половин година да изпадна в остър алкохолен глад.

Ако си здрав алкохолик няма да изтраеш толкова дълго. Но ако имаш вода, захар и мая за хляб ще се спасиш.

В осро положение с цигари и алкохол всичко можеш да постигнеш като основна валута....

:-D

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Точно така пич, от НАСА са лъжци, от БАН са лъжци и всички учени са лъжци и вече са в бункерите. Само тия с теориите за края на света от х-нет, форума на НГ и тн. ги разбират нещата, продължавай да им вярваш и далече ше стигнеш.

Най-после в темата да се появи едно здравомислещо мнение!

. . .

Он свето че свръши, а вие само еденье, пиенье и иб***нье мислите! Срамота!

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...