Отиди на
Форум "Наука"

9 май - День Победы!!!


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 1 минута, bulgaroid said:

Това че не празнувам прави ли ме русофоб?

Не знам как ги свърза двете неща 

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 246
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител
Преди 7 минути, JImBeam said:

Не знам как ги свърза двете неща 

А немое ли русофобите да си празнуват Деня на Европа - 9 май и всички да са щастливи? :)

 

JImBeam said:

Те не знаят че има такъв празник, ...но  пък си имат св.вальо,  хелуин , гейпарад и други весели празници :party:

Начи или празнуваш 9 май или хелоин, така излиза от написаното. Аз като не ми пука нито за 9май нито за хелойн какъв се явявам? 

Редактирано от bulgaroid
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, bulgaroid said:

А немое ли русофобите да си празнуват Деня на Европа - 9 май и всички да са щастливи? :)

 

Те не знаят че има такъв празник, ...но  пък си имат св.вальо,  хелуин , гейпарад и други весели празници :party:

Начи или празнуваш 9 май или хелоин, така излиза от написаното. Аз като не ми пука нито за 9май нито за хелойн какъв се явявам? 

Проблема ти е че за тебе  има само русофили и русофоби

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, JImBeam said:

Проблема ти е че за тебе  има само русофили и русофоби

Не, не си прав. Проблема е че ги има, а не трябва. Трябва да има незнам как да ги нарека, българофили или пробългари.Други не трябва има в природата, изобщо. Нито русофили и русофоби, нито американофили и американофоби нито някакви други.Не ме интересува нито Европа нито Америка нито Русия, интересува ме само България. Ако ще да съм националист или шовинист. Не ми пука.

Редактирано от bulgaroid
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
1 hour ago, Capitainofmarine said:

Стинка, не е баш така, въпреки че си прав за нашенската ... , не съм русоман, само си падам по русото , но да си спомняш че на 9 май парада за 70 години имаше и  американски и английски, и индийски, и китайски, и таджикски, и сръбски, и прочие представителни части на парада.

Сега върви яко противопоставяне САЩ - Русия и мерене на кого ракетата му е по-по-най. А нещата са си просто обясними , Путин изкара Русия от сянката и орбитата на САЩ и води своя си независима политика, той демонстрира че както за Западната цивилизация не е задължително да съблюдава исторически сложилата се реалност от ВСВ , така и за Русия резултата от Студената война вече е история и неприложим върху действителноста. Освен това Русия е в санкционната зона и трябва да привлече вниманието върху себе - включително да поддържа самоуважението на гражданите си.

 А ти случайно да си споняш, че тази същата ни окупира с тази война?

Путин не е изкарвал Русия от никъде... цените на петрола и ресурсите се повишиха... това не е заслуга на Путин.

Какво ме интересува какво прави Путин в Русия, и как вдига самочувствието на раята? ...Проблема е що се използва този "празник" за сеене на русомания у нас?

Преди 53 минути, JImBeam said:

Те не знаят че има такъв празник, ...но  пък си имат св.вальо,  хелуин , гейпарад и други весели празници :party:

Заклинанията почнаха...

Който не празнува девети май, значи предпочита гейпаради...

Който не е комунист е фашист....

Който не е за Русия е за Турция...

Който не обича Русия и не и се покланя, значи не е българин...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, stinka (Rom) said:

 Заклинанията почнаха...

Който не празнува девети май, значи предпочита гейпаради...

Който не е комунист е фашист....

Който не е за Русия е за Турция...

Който не обича Русия и не и се покланя, значи не е българин...

Не съм написал Евангелие, така че не се пъни да го играеш дявол

Редактирано от JImBeam
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, Thorn said:

Всеки да говори за себе си. Аз не съм се оплаквал от англо-американските бомбардировки и не съм любител на сталиновия режим. 

Аз се оплаквам, че тази която празнува победата си в тази война окупира моята държава и наложи такъв изродски модел на обществено развитие, че докара моя народ до невиждан демографски колапс. Може във Вашата интернационална утопия това да е незначително, но за мен е!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, stinka (Rom) said:

Аз се оплаквам, че тази която празнува победата си в тази война ..... докара моя народ до невиждан демографски колапс.

По-голяма простотия не бях чел скоро.........

Редактирано от JImBeam
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, stinka (Rom) said:

...От едно друго гадно нещо! Аз не съм малоумен(поне така си мисля) и виждам как това всичко е превърнато в русомански панаир... Някак си това отбелязване на 9 май... все към Русия клони, ама само и единствено... И някак си в либерално интернационалната уж "логика" на отбелязването му у нас...  се прилага само за руски празници... Някак си най-върлите празнуващи на 9 май... са и най-върлите оплакввачи на англо-американските бомбардировки над София... видно е... и затова си е обикновен русомански панаир... 

Не съм виждал върло празнуване на 9 май. Просто отдаване на почит на спасителите на човечеството и в частност славянството и нисшите раси от самоназовалите се свръхчовеци.

А за бомбандировките над София и България от самоназовалите се супер българофили не съм чул и ни дума ни вопъл ни стон . Както и за несправедливите Берлински Лондонски и Ньойски договори. За непознаващия историята би си помислил че Вашингтонско Парижката система от договори е рожба на Коминтерна , кралство Югославия и югославско коминтерновския агент Ал Стамболийски който принуждава САЩ Великобритания и колониите и Франция Япония и Итали да подпишат тия несправедливи за България договори )

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 минути, stinka (Rom) said:

Аз се оплаквам, че тази която празнува победата си в тази война окупира моята държава и наложи такъв изродски модел на обществено развитие, че докара моя народ до невиждан демографски колапс. Може във Вашата интернационална утопия това да е незначително, но за мен е!

Имаш предвид Деня на Европа и демографския срив предизвикан от демократичните промени и унищожителната емиграция от България към ЕС и САЩ ?

Поради липса на интересни суровини се прерьщаме в демографски придатък . От почти 9 милиона до почти 6 ?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Предполагам това за комунист - фашст , Русия - Турция и поклонението пред Русия  го пише на сайта на фондация Америка за България ?

Редактирано от Du6ko
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

После русофилията не била деконструкция на българскота национална идентичност. Защо постоянно се индоктринира населението у нас във всичко това? В чий интерес.................... със сигурност не и на България. Всеки полуидиот у нас ще ти повтори представата си за света същата като на всеки полуидиот в Русия... Това не е нормално. Това са две различни държави, това са два различни народа, те имат различни интереси и цели.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Du6ko said:

Не съм виждал върло празнуване на 9 май. Просто отдаване на почит на спасителите на човечеството и в частност славянството и нисшите раси от самоназовалите се свръхчовеци.

А за бомбандировките над София и България от самоназовалите се супер българофили не съм чул и ни дума ни вопъл ни стон . Както и за несправедливите Берлински Лондонски и Ньойски договори. За непознаващия историята би си помислил че Вашингтонско Парижката система от договори е рожба на Коминтерна , кралство Югославия и югославско коминтерновския агент Ал Стамболийски който принуждава САЩ Великобритания и колониите и Франция Япония и Итали да подпишат тия несправедливи за България договори )

Де сте тия низши раси, дай списък с низши раси. :ag: И славяни де.... Веднага се разбира,че руски не знаеш. Ако знаеше и четеше какво пишат и мислят за тия като теб в Русия, никога нямаше да пишеш тия глупости . Ама то низкообразованите тролове сте така. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Du6ko said:

Имаш предвид Деня на Европа и демографския срив предизвикан от демократичните промени и унищожителната емиграция от България към ЕС и САЩ ?

Поради липса на интересни суровини се прерьщаме в демографски придатък . От почти 9 милиона до почти 6 ?

Има предвид срива от настъпилата победа на пролетариата от 1944г. 

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор История
Преди 3 часа, stinka (Rom) said:

Аз се оплаквам, че тази която празнува победата си в тази война окупира моята държава и наложи такъв изродски модел на обществено развитие, че докара моя народ до невиждан демографски колапс. Може във Вашата интернационална утопия това да е незначително, но за мен е!

А това пък какво общо има? Ако е за въпрос към 1989 населението беше около 9 милиона, сега е около 7. Значи колапсът е докаран от други. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 32 минути, Thorn said:

А това пък какво общо има? Ако е за въпрос към 1989 населението беше около 9 милиона, сега е около 7. Значи колапсът е докаран от други. :)

Там е работата , че колапса беше докаран от същите обирджии на мандри , техните деца , внуци и правнуци.

За да могат да открият перпетум мобилето: власт - пари - власт прим.... и така до края на света , както се пееше в една песен.

Лошото , е че парите ги зануляват бързо-бързо и на всеки 5-6 години се налага да се прави презареждане на кеша.

Та така за това , какво ни е донесла ,, демокрацията,, и ,, гейропата,, , там са и  2 млн. липсващи българи , които само ще се увеличават във времето до окончателната победа на пролетариата.

Редактирано от ДеДо Либен
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, stinka (Rom) said:

Аз се оплаквам, че тази която празнува победата си в тази война окупира моята държава и наложи такъв изродски модел на обществено развитие, че докара моя народ до невиждан демографски колапс. Може във Вашата интернационална утопия това да е незначително, но за мен е!

Тва си е явна лъжа -  демографския колапс започна след 1989г. Като проблем разбира се, той се появи в средата на 80 -те но тогавашните управляващи приложиха мерки и усилия и това беше преодоляно. За модела на обществено развитие си прав обаче. Но това е историята ни. И също да ти напомня че това беше част от сделката Сталин - Чърчил.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 33 минути, Capitainofmarine said:

Тва си е явна лъжа -  демографския колапс започна след 1989г. Като проблем разбира се, той се появи в средата на 80 -те но тогавашните управляващи приложиха мерки и усилия и това беше преодоляно. За модела на обществено развитие си прав обаче. Но това е историята ни. И също да ти напомня че това беше част от сделката Сталин - Чърчил.

 

Колапса започна още 1944г. с изкривеното мислене и унищожаване народностното съзнание,1989г. тоя колапс достигна дъното и оттогава само копаем надолу. 

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

почна се пак кръчмарското философстване. Така че догодина ще отключа темичката пак :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Отключвам за малко темата само за да оставя това тук и пак я заключвам :ag:

18342497_1344096795703401_64829287860606

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Добре де, последно и спирам :) Тая година просто арт-а е маняшки:
18402814_1701018076577215_20773671283807

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...