Отиди на
Форум "Наука"

Приятни и романтични неща, които би могъл да напра


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Приятни и романтични неща, които би могъл да направиш за приятелката си

Наблюдавайте заедно изгрева на Слънцето.

Наблюдавайте зедно залеза на Слъннцето.

Наблюдавайте заедно нощното небе. Разкажи й нещо за съзвездията.

Посетете заедно планетариума в Смолян и чуйте лекция по астрономия в звездната зала. В неговата обсерватория, през деня, може да наблюдавате Слънчевите петна, а през нощта (всяка сряда) може да наблюдавате красивото нощно небе. Телескопът увеличава небесните обекти 375 пъти.

Когато видите падаща звезда (всъщност – метеор, който изгаря в земната атмосфера, докато пада на Земята), пожелайте си хубави неща.

Наблюдавайте заедно дъгата след дъжд.

Направи й масаж на гърба и на ръцете.

Слушайте класическа музика, прегърнати в полумрака. Запали ароматизирана пръчица или свещ.

Запишете се заедно да тренирате нещо – танци, фитнес, бойно изкуство, шахмат... Ако имате възможност, посещавайте няколко таккива неща.

Сгответе си заедно нещо вкусно.

Разходете се заедно под дъжда.

Дръжте се за ръце, прегръщайте се и се галете взаимно колкото може по-често.

Целувайте се при всяка възможност.

Пазарувайте заедно.

Заспете от умора, разговаряйки помежду си по телефона.

Регистрирайте се заедно в някакъв интернет-форум, свързан някакъв ваш общ имтерес.

Спете заедно (да, става дума за спане, а не за - секс), а после си разкажете кой какво е сънувал.

Разменяйте си стихове.

Напиши стихотворение, посветено на нея и й го подари.

Нарисувай нещо за нея и й го подари.

Подарявайте си взаимно подаръци.

Подари й малко букетче цветя.

Облечи някаква нейна дреха (тениска, пуловер, блуза или яке) и й дай да облече някаква твоя. Носете дрехата на другия през целия ден.

Научи кой е нейният любим мъжки парфюм и го използвай всеки път, когато отиваш на среща с нея.

Целуни я нежно по ръцете, по бузите, по врата, по ухото, по челото и по косата и прошепни: “Обичам те!”.

Казвай й “Обичам те.” Само когато чувстваш това.

Ако си пушач, постарай се да не пушиш преди и по време на срещата си с нея, ако тя е непушачка. Ако имаш воля, откажи цигарите заради нея.

Разходете се по плажа през деня.

Разходете се по плажа през нощта.

Кажи й, че тя е единственото момиче, което желаеш. Не лъжи!

Гледайте се взаимно в очите.

Напиши й любовна бележка и я сложи в нейния джоб.

Пращай й картички по интернет.

Пращай й картички по нормалната поща.

Пиши й дълги писма. (Дано тя да обича да чете дълги текстове...)

Купи й пръстенче (може да бъде за пръстите на ръцете или за пръстите на краката).

Пейте заедно (ако можете да пеете, разбира се!)

Чети й нещо на глас.

Позволи й да поседи на коленете ти.

Идете заедно на поход в планината или в гората.

Посещавайте музеи, картинни галерии, концерти, исторически забележителности.

Правете снимки – снимайте себе си, снимайте природата, снимайте ситуациите.

След като вечер си я изпратил до тях, прибери се и й позвъни веднага, за да не се притеснява тя за теб.

Разкажи й какво те вълнува, докато си в училище, в университета, на работа, на тренировка...

Танцувайте заедно.

Дръж ръката й, гледай я в очите, целуни ръката й (тази, която държиш в ръцете си) и я притисни до сърцето си.

Седнете пред огъня/камината/барбекюто.

Идете на китайски ресторант и се научете да се храните с клечки.

Помогни й да измие чиниите, след като сте се хранили заедно. (Може да ги измиеш и сам.)

Не се съмнявай в нея, не я ревнувай от другите й приятели и приятелки.

Остави й свободно време, което тя да отделя за себе си. Всеки се нуждае от лично време. Ти – също.

Заминавайки на далечен път, позвъни й по телефона и й кажи, че я обичаш.

Ако тя те помоли да извървите заедно един километър, ти бъди готов да извървиш с нея двойно по-голямо разстояние.

Постоянно й доказвай (с думи и с дела), че ти си нейният принц от приказките, нейната половинка.

Запознай се с нейните родители.

Запознай се с нейниите приятели и приятелки.

Запознай я със своите родители.

Запознай я със своите приятели и приятелки.

Идете заедно на кино, на театър, на концерт, на цирк.

Идете заедно на църква/параклис.

Посетете Рилския манастир, Агушевите конаци, пещерите “Леденика”, “Дяволското гърло”, “Снежанка”, някоя средновековна крепост...

Идете на екскурзия в чужбина в някоя близка държава.

Изучете взаимно навиците си.

Не допускай два пъти една и съща грешка.

Всеки има право на втори шанс – да се поправи.

Споделете си един на друг някои от своите тайни. (Но не – всичките; всеки има право да крие някакви тайни.).

Опиши й удоволствието, което изпитваш, когато си с нея.

Обикни себе си, преди да обикнеш някое животно и някой друг човек.

Научи няколко приятни фрази на чужди езици.

Поздрави я с песен по радиото.

Поздрави я чрез предаването “Море от любов”.

Среши косите й.

Не позволявай на никого да я обижда.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Историк, забрави да сложиш в началото на статията -12

;)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Просто от март месец насам съм влюбен и това чувство не ме напуска...

Едно момиче ме намери в един сайт за запознанства. Запознахме се, писахме си, срещнахме се, започнахме да се виждаме редовно и постепенно се заобичахме... Сега мислим да си създадем наследници... Колко ще бъдат наследниците ни? Футболен отбор, малка частна армия или нинджа клан... Времето ще покаже... :))::P:wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Просто от март месец насам съм влюбен и това чувство не ме напуска...

Едно момиче ме намери в един сайт за запознанства. Запознахме се, писахме си, срещнахме се, започнахме да се виждаме редовно и постепенно се заобичахме... Сега мислим да си създадем наследници... Колко ще бъдат наследниците ни? Футболен отбор, малка частна армия или нинджа клан...  Времето ще покаже...  :)):  :P  :wub:

Познато чуство ( само без децата де :) )

А за децата само като инфо. има един от директорите на БНТ има 7 дъщерички и нито едно момче .

П.П. Късмет в Любовта ;):v:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Много си романтичен, но за съжаление повечето от нещата, които изброи не се изпълняват. Те не са по вкуса днешните Дон-Жуановци и Казанова. :);):wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Става въпрос за Хачо Бояджиев, но той има не 7, а 8 дъщери. ;)

Вярно ли :D тоя как ги изхранва бе , тва са 10 гърла за хранене и 8 мозъци за училище :hmmm::hmmm: Как се справя :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Поздравления Историк! Нема ли да ме поканиш на сватбата - ше ти играем хоро безплатно :balloons: :banana: :clap3::dance::)):

п.п. И по-полека с децата, голема напаст са ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Warlord опашката за хорото е твърде голяма. Не мислиш ли, че и другите ще искат да се включат към хорото. Ти петела ли ще държиш или кумовото дърво? :grin::groupwave2::bounce8::wavetowel2::wavetowel2::wavetowel2:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Warlord опашката за хорото е твърде голяма. Не мислиш ли, че и другите ще искат да се включат към хорото. Ти петела ли ще държиш или кумовото дърво? :grin:  :groupwave2:  :bounce8:  :wavetowel2:  :wavetowel2:  :wavetowel2:

Човека си каза че има връзка, вие вече на свадба се поканихте :P:P:P

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Личи си, че е имал нещо конкретно на ум. :wub: Защото иначе при предложението:

Посетете Рилския манастир, Агушевите конаци, пещерите “Леденика”, “Дяволското гърло”, “Снежанка”, някоя средновековна крепост...
може да се получи отговор, че до сега не е ходила в тези дискотеки/заведения.... :head_hurts_kr:
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз пък от това си правя заключение, че Историка я е водил на всичките тези места и със сигурност е било много гот :)

Трябва и аз да заведа моята приятелка на планина за няколко дена най-накрая. Верно, че като останем по-дълго време само двамата в повечето случаи се изпокарваме за глупости, ама сред природата е друго ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ще го последвам определено. :) Вече е запланувано за края на август или септември. Възможните варянти за сега са Лозенската планина, Плана и Рила :))::w00t:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз един път бях пийнал малко и разправях на една мацка за Титан - нали това ми е слабото място :)

Момичето се указа доста заинтересовано :) То си е любопитна тема, ама трябва някой да възбуди любопитството на хората.

Разправял съм и за "спагетени" ракетни двигатели :)

Най-якото преживяване с мацка е на плажа малко след залез на коктейли :grin::hug::kiss::kiss1::kisss2:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Аз един път бях пийнал малко и разправях на една мацка за Титан - нали това ми е слабото място :)

Момичето се указа доста заинтересовано :)  То си е любопитна тема, ама трябва някой да възбуди любопитството на хората.

Разправял съм и за "спагетени" ракетни двигатели :)

Най-якото преживяване с мацка е на плажа малко след залез на коктейли :grin:  :hug:  :kiss:  :kiss1:  :kisss2:

Внимавай че ще започне да ревнува от Титан-а ;) ( шега извинявай ако те обидя)

Аз пък един път се бях влюбил много ама много силно в едно момиче и ние бяхме само приятели. А тя тъсеше помощ по Математика и аз и се притекох на помощ , ама тя явно беше разбрала че съм влюбен, и на края на математическата "лекция" получих целувка :blush::blush: (мале как се изчервих като пълен олигофрен) и после нещата продължиха много добре :wub::kiss::kiss::kiss: .

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Абе аз да си призная не съм от най-романтичните, допреди време свалях момичета само като се напия и много-много не държах на жените, нито пък връзките продължаваха повече от седмица-две максимум. Докато преди около три години срещнах момиче, което сложи край на порядъка и досега съм с нея :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

3 годишна браво , аз моята най-дълга е 1 година и всъщност свърши преди 6 дена :( . То аз я зарязах де щото се целуваше с един друг и аз на него му се ядосах а на нея нз защо явно бях влюбен и простих и след 2 дена пак се целуваше с него и пак и простих , и след около седмица имахме среща в едно кафене с един приятел и като влизаме кво да видим те са пак на една маса и си говорят , и след малко я целуна . Аз и испратих СМС със следното съдържание :

Погледни пет маси зад вашата

И тя ми изпрати :

Извинявай , аз не знаех че си тук , обичам те много

И тва ми дигна нервите , и си тръгнахме като и написах :

Късаме

Иначе съм романтичен и както си личи умея да прощавам . А и като стане въпрос за любов , понякога ня мога да повярвам какъв глупак съм. Ся като си припомням немога да повярвам какъв съм глупак да и простя 2-пъти , но странното е че пак имам чуства към нея , но НИКОГА повече гаджета, просто неможе повече да ме прави на глупак .

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Мале каква наглост :annoyed: , абе човек как може да се оставиш да те баламосват така, не два, а три пъти!!! Я се стегни, дори и още да имаш чувства опитът показва, че вече няма смисъл да се занимаваш с тая, има и други жени, много от тях са доста по-свестни. Аз никога не бих допуснал така да ме разиграват, достойнството и принципите ми стоят над чувствата.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Мале каква наглост :annoyed: , абе човек как може да се оставиш да те баламосват така, не два, а три пъти!!! Я се стегни, дори и още да имаш чувства опитът показва, че вече няма смисъл да се занимаваш с тая, има и други жени, много от тях са доста по-свестни. Аз никога не бих допуснал така да ме разиграват, достойнството и принципите ми стоят над чувствата.

Аз също и за това скъсахме. Но когато съм влюбен ставам пълен идиот :Oo: Слава богу стана края на учебната и не се е разчуло , за напред ще внимавам , щото аз от тая връзка излязох влюбеният глупак дето и се върти на пръста .А и вече колкото си връщам разума толкова ми изчезват чуствата . Ще изляза други ден на диско и ще се издирва някоя . А и аз като се влюба страшно силно , ама страшно силно няма оправяне , ставам си пълен Глупак. Иначе винаги съм имал достойнство и съм разсъждавал , и съм знаел какво върша , но стане ли силна любов , почвам да се въртя на пръста на момичетата , но рядко се влюбвам толкова силно всъщност само два пъти така силно , а иначе винаги съм си бил с принципите и съм бил човек със достойнство .

А другия път който се влюбих така силно беше ... една сапунерка ... могат да направят филм по нея .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

От както съм напуснал България не мога да си намеря свястно гадже, поради простата причина, че европейките и американките са много зле :(

Като се върна в България и не мога да повярвам, зяпам като ненормален. Приятелите ми се чудят какво да ме правят :)

Има една такава особеност: напускаш България - всички жени в чужбина ти се струват супер зле. Прекарваш 3 месеца в чужбина и някои почват да ти харесват горе-долу. След 6 месеца си навит на 20% от мацките. На 8-9 месеца вече си викаш, че не са толкова зле и почваш да задяваш някои. Обаче после си ходиш в България, гледаш като ненормален, връщаш се в чужбина и пак всички "не са твой тип"...

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...